Kripto Para

Polkadot, Uniswap, AAVE Fiyat Analizi: 28 Şubat

Polkadot, Uniswap ve AAVE, 24 Şubat’ta birkaç ayın en düşük seviyesinden kendilerini toparlamış olsalar da, daha geniş görüş, yazı yazılırken aşırı korku bölgesine daldı. Uniswap, Bollinger Bantlarının üst bandında gezinirken umut verici işaretler gösterdi. Ancak AAVE gibi, Uniswap da zayıf bir yön eğilimi gösteriyordu.

Polkadot (DOT)

Kaynak: TradingView, DOT / USDT

O zamandan beri Kasım 2021’deki ATH’si olan DOT ayıları, boğaların gidişatı kendi lehlerine çevirmesinden kaçındı. Alt, 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine doğru çekilirken (4 Kasım’dan itibaren) %74’ün üzerinde düştü.

Son düşüş rallisi aşağı yönlü bir kanala işaret ederken, alt grup sınırı geçmeye çalıştı. 20 SMA (kırmızı). Son birkaç gün içinde alt, kanaldan çıktıktan sonra hayati önem taşıyan 16 dolarlık işareti geri aldı. Ayılar 17 dolar seviyesinin altında bir kapanış sağlarsa, muhtemelen 16 dolarlık desteğin yeniden test edilmesi muhtemeldir.

Basın zamanında, DOT 17.12 dolardan işlem gördü. bu RSI son bir günde yaklaşık 15 puan düştü. Boğaların potansiyel bir serpinti önlemek için 47 desteğini savunması gerekiyordu. Ayrıca, Hacim Osilatörü Düşüş trendinde olup, son kırılmanın 20 SMA’nın üzerinde sürekli bir kapanış bulmak için hala daha fazla itmeye ihtiyacı olduğunu ortaya koyuyor.

Uniswap (UNI)

Kaynak: TradingView, UNI / USDT

15.3 $ işaretini kaybettiğinden beri, UNI boğaları trend değiştiren bir ralliyi ilerletemedi. Alt, %53,09’luk bir düşüş kaydetti (21 Ocak’tan itibaren) ve 24 Şubat’ta bir yılın en düşük seviyesine dokundu.

O zamandan beri, UNI %35.5’lik bir toparlanma başlattı, Bollinger bantları (BB). Sonuç olarak, BB’nin ortalamasını dirençten acil desteğe çevirdi. Şimdi, boğalar üst bandı test etmeye devam ederken, satın alma gücü arttı.

Basın zamanında, alt 9.77 dolardan işlem görüyordu. Kendini önemli 46 puanlık seviyeden aldıktan sonra, RSI orta çizginin üzerinde sallandı ve 60 işaretinde bir engelle karşılaşmaya devam etti. Ayrıca DMI çizgiler yükseliş kenarını doğruladı. Ancak ADX, UNI için zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

AAVE

Kaynak: TradingView, AAVE / USD

Yukarı kanal (yeşil) çöküşünden sonra, boğalar avantajlarını kaybetti ve hatta 139 dolar seviyesindeki direnci (önceki destek) savunamadı. Alt, değerinin %40.57’sini (10 Şubat’tan itibaren) kaybetti ve 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

112-115 dolar aralığından toparlandıktan sonra, AAVE aşağı kanaldan (beyaz) çıktı ve direncine meydan okumayı hedefledi. Bu arada, süper trend alıcıları kayırarak yeşil bölgeye girdi.

Basın zamanında, AAVE 135.199 dolardan işlem görüyordu. bu RSI fiyatla yaşanan düşüş eğiliminin ardından orta çizginin üzerinde kendini koruyamadı, ancak son birkaç saat içinde umut verici canlanma işaretleri gösterdi. Ayrıca OBV desteğini sürdürürken son dönemdeki eğilime uyum sağladı. Ancak UNI gibi, AAVE de zayıf bir ADX son beş günde keskin bir düşüş yaşadıktan sonra.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu