Kripto Para

Polker, tam sürümden önce 500 kişiye erken erişim sunacak

Son gelişmelere göre, polker tam sürümden önce 500 kişi için bir erken erişim sürümü yayınlayacak. Her katılımcı sınırlı sayıda ‘Beta’ NFT (yalnızca 500) alacaktır. İlk çıkış 14 Mart 2022’de gerçekleşecek ve kullanıcılar tam lansmana kadar oynayabilecek.

Yetkiliye göre, ilgilenen herkesin önce kendilerini kaydetmesi gerekiyordu ve ana lansman 2022’nin ilk çeyreğinde gerçekleşecek. yol haritası. Polker, 28 Mart – 31 Mart tarihleri ​​arasında yapılacak olan NFT LA etkinliğine de katılacak. Son olarak, sonuçlar e-posta ile duyurulacak ve yakında NFT satışı da başlayacak.

Polker’ı bu kadar özel yapan ne?

Bu günlerde metaverse ve P2E oyunlarının hızla genişlemesinin bir sonucu olarak, hangi projelere yatırım yapmaya değer olduğunu belirlemek gerçekten oldukça zor olabilir. İkincisi, NFT ve P2E sektörü ana akım benimseme açısından hala nispeten yeni olduğu için, gezegenin her yerinden oyuncular aktif olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve öğrenmesi kolay olan bir oyun arıyorlar ki bu tam olarak Polker’ın vermek istediği şey.

Bu türdeki diğer birkaç oyun, Polker’ın üst düzey estetiğiyle rekabet edebilir çünkü gerçek dışı motor 4. Polker, mükemmel görsellerin hızla bir zorunluluk haline geldiği bir alanda kendini farklı kılmak istiyor.

Polker ayrıca, NFT’lere dünya çapında artan ilgiden yararlanmayı hedefliyor, bu nedenle P2E özelliği, oyuna daldırmayı artırmak ve büyüleyici ve dinamik bir metaverse oluşturmak için değiştirilemez jetonlar edinmeye özel önem veriyor. Bu, oyuncuların oyunu oynarken sadece finansmana sahip olmalarını değil, aynı zamanda NFT sektörüne girmelerini ve para kazanmalarını sağlar.

Polker’in herhangi bir ortaklığı var mı? Peki ya gelecekteki hedefler?

Polker, NFT’leri için dikkate değer bir işbirliği sağladı. Çokgen. Polygon dışında Master Ventures, BSCPad, Chainlink, Bondly ve Unreal Engine ile ortaklıklar geliştirildi.

Daha önceki başarılara bakıldığında, Polker ekibi dört beta projesini başarıyla tamamladı, tam olarak yol haritasına göre hareket etti, şu anda üretimin son aşamalarında ve hatta uluslararası ünlü ve müzisyen Akon’dan tam not aldı. Gelecekteki hedeflerle ilgili olarak ekip, eksiksiz lansman, VR ve mobil geliştirmeye odaklanacak.

Polker Hakkında

Polker, tamamen sürükleyici ve akılda kalıcı bir oyun deneyimi sunmak için Unreal Engine 4’ü kullanan ilk blok zinciri tabanlı, oynaması kazanılan ve oynaması ücretsiz NFT pokerdir. Doğrulanabilir adil bir sisteme ve TRNG teknolojisine dayanır.

Polker, yeni nesil VR yetenekleri ve olağanüstü 3D karakterler, estetik ve dijital ayarlarla birden fazla akış kanalının yanı sıra her türlü saygın platformda çıkış yapmayı planlıyor. Polker, endüstrinin metaverse yeteneklerine sahip tamamen oynaması ücretsiz ve oynaması kazanılan ilk blockchain NFT oyunu olmayı amaçlıyor. Resmi web sitesini ve ayrıca Telgrafve heyecan ek bilgi ve sık güncellemeler için kanallar.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu