Kripto Para

POLYStaker, güvenli bir verim çiftçiliği dApp sunuyor

Verim çiftçiliği, yüksek likiditeye sahip en kazançlı kripto yatırım stratejilerinden biri olarak ilgi görüyor. Kripto yatırımcılarına gelirlerini artırma ve daha yüksek yatırım getirisi elde etme şansı verir. Verim Tarımı, bir blok zinciri ağında çalışan merkezi olmayan uygulamalar (dapp’ler) aracılığıyla gerçekleşir. Dahil olan hiçbir üçüncü taraf yoktur ve arıza süresini ortadan kaldırırlar. Bu nedenle, Dapps, Blockchain dünyası için oyunun kurallarını değiştiren bir araç olmuştur.

Verim çiftçiliği ve pasif gelir elde etme olasılığı popüler hale geliyor ve birçok kullanıcıyı kendine çekerek DeFi projelerinin likiditesini artırıyor.


Ortak Verimli Tarım Riskleri

Verim çiftçiliği rekabetçi, hızlı tempolu ve değişken bir pazar olduğundan, verim çiftçiliğinde yatırım getirisini belirlemek ve tahmin etmek, özellikle yeni başlayanlar için çok zor ve kafa karıştırıcıdır. Bu nedenle, çoğu, verim çiftçiliğine yatırım yapmaktan çekiniyor.

Verim Tarımı ile ilişkili diğer birkaç yaygın risk şunlardır:

 • Likidite riski
 • Fiyat riski
 • Strateji riski
 • Dolandırıcılık riski

Verim Tarımı için POLYStaker

Şimdi, %250 yatırım getirisi vaat eden bir uygulama bulsanız ne olur?, POLYStaker.app a Haze Crypto denetlendi verim tarım dapp, verir %100 ila %260 yatırım getirisi mevduat üzerinde. POLYGON Chain üzerinde Akıllı Sözleşme tabanlı bir dapp’dir ve adından da anlaşılacağı gibi, bu dapp yalnızca bir tür kripto varlığına izin verir: Matic.

POLYStaker’ı güvenli bir verim çiftçiliği Dapp yapan nedir?

1. Kolay Kullanıcı Arayüzü

Piyasada bulunan birçok ürün yetiştirme aracı bazı harika özellikler sunsa da, bunlar dağınık ve karmaşıktır. Basit bir ifadeyle, düşük bir öğrenme eğrisine sahiptirler. Öte yandan, temiz ve anlaşılır kullanıcı arayüzü POLYStaker.app süper kullanıcı dostu ve sezgisel hale getirir.
2. Kolay Para Yatırma

POLYStaker.app basit bir para yatırma özelliğine sahiptir. Tek yapmanız gereken, DeFi cüzdanınızı QR taraması veya tarayıcı oturum açma yoluyla bağlamak. Başlamak için bir Dapp uzmanı olmanıza gerek yok. Bir kripto cüzdanına ve MATIC’e sahip olmak birincil gereksinimlerdir – ve fazlasıyla yeterlidir.

3. Yüksek YG

%260’lık yüksek yatırım getirisi, birçok yatırımcıyı POLYStaker.app

 • 1 Plan yatırımı günlük %8,5’lik bir kâr sunar. Toplam kazanılan kar, 15 günden itibaren %127,5 arasında değişir
 • 2 Plan yatırımı, günlük %7,5’ten kâr sağlar. Toplam kazanılan kâr, 20 günden itibaren %150 arasında değişir
 • 3 Plan Random yatırımı, günlük %4,5 – %12,5 arasında bir kâr sunar. Alınan kar miktarı rastgele belirlenir. Toplam kâr %90-260 arasında değişir
 • 4 Plan (kilitli) yatırım günlük %12,5’ten kazanç sağlar. Toplam kazanılan kar, 20 gün boyunca %260’tan değişir
 • Kâr artışı + günlük %0,5, yalnızca yeni mevduatlar için
 • Tutma bonusu + günlük %0,1, maks. + %2. Yalnızca planlar 1-3 için
 • Minimum depozito: 5 MATIC
 • Yeniden yatırım işlevi. Kullanıcılar plan seçebilir ve %20-100 çekilebilir bakiyeyi yeniden yatırabilir.
 • Kullanıcı bunu yaparsa bonuslar:
 • + Seçilen planda günlük %0.5 kar
 • + %2 yeniden yatırım tutarı

4. Güvenli ve Güvenli

Daha önce de belirtildiği gibi, merkezi olmayan finans sektörü, birden fazla risk faktörü ile yüklüdür. Ancak, POLYStaker her türlü güvenlik açığından, dolandırıcılıktan ve hatadan korunur. Haze Crypto tarafından kapsamlı bir şekilde denetlenmiştir.

5. Her Zaman Destek POLYStaker, her türlü soru ve endişeyi yanıtlamak için 7/24 hizmet veren bir kullanıcı destek ekibine sahiptir. Kullanıcılar, POLYStaker’ın destek personeli ile iletişime geçebilir. Telgraf ve diğer sosyal medya hesapları.

POLYStakers Denemeye Değer mi?

Verim Tarımının blockchain dünyasında başarılı bir geleceği var ve POLYStakers gelişimine katkıda bulunmak için burada. Seçmeniz için birçok iyi neden var POLYStakers.app MATIC verim çiftçiliği için. Ancak en büyük sebebi Poligon Zincirde en yüksek verimi güvenle sunmasıdır. Garantili yüksek yatırım getirisi ile güvenli ve güvenilir bir dapp’dir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu