Akademi

Projenizi Kendi Kendini Raporlama Panosuna (SRD) Ekleyin

Projenizin CoinMarketCap sayfasında paylaştığınız bilgiler üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak için CoinMarketCap’in SRD’sine erişin.

CoinMarketCap’te listelenen projenizin resmi temsilcisi misiniz? Cevabınız evet ise, kendi kendini raporlayan kanat tahtasına (SRD) kaydolun.

SRD ile ilgili tüm bilgiler burada

SRD için buradan başvurun

SRD, projelere halkla paylaştıkları bilgiler üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol olanağı sağlayacaktır. Bu yinelemede, projeler (i) kendi bildirdiği dolaşımdaki arzı ve (ii) etiketlerini yönetebilecektir. (i)’nin amacı, projelere kendi bildirdikleri CS’lerini (CoinMarketCap onaylı CS’nin yanı sıra) CoinMarketCap sayfalarında (kullanılan metodolojiden bağımsız olarak) herhangi bir sıralama etkisi olmaksızın göstermelerine izin vererek ses vermektir.

Daha önce, CS rakamı yalnızca CoinMarketCap’in ekibinin metodolojisinden ve tedarik bilgilerini doğrulama yeteneğinden elde ediliyordu. (ii) için, kullanıcılar, keşifleri kolaylaştırabilecek ve projenize ilgi uyandırabilecek özelliklere/kategori üyeliklerine göre projeleri filtreleyip keşfedebileceklerdir.

Projelerin madeni para ayrıntı sayfalarındaki belirli (sıralamaya duyarlı olmayan) alanlara değişiklik göndermesine izin vermek için zaman içinde işlevselliği aşamalı olarak geliştireceğiz. Bu yinelemede şunları yapabileceksiniz:

1. Kendi bildirdiğiniz CS’nizi düzenleyin

2. Kendi bildirdiğiniz etiketlerinizi düzenleyin

3. ICO/IDO ayrıntılarınızı düzenleyin

4. Belirteç dağıtım ayrıntılarınızı düzenleyin

5. Logonuzu, URL’lerinizi, sözleşme adreslerinizi vb. düzenleyin

6. Daha fazla işlevsellik yolda!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu