Akademi

‘South Park WWE ile Buluşuyor’: Mila Kunis Yeni NFT Serisini Destekliyor

Geçen yıl, A-lister, sahibinin tıbbi esrarı şömineye düştükten sonra sarhoş olan beş kedinin gerçeküstü hikayesini anlatan Stoner Cats’i piyasaya sürdü.

Mila Kunis, NFT’ler tarafından desteklenen yeni bir yetişkin, animasyon dizisinde yer alıyor.

Geçen yıl, A-lister, sahibinin tıbbi esrarı şömineye düştükten sonra sarhoş olan beş kedinin gerçeküstü hikayesini anlatan Stoner Cats’i piyasaya sürdü.

Şimdi Kunis, statülerini yeniden kazanmak için mücadele eden yorgun güreşçiler hakkında bir “South Park Meets WWE” şovu olan The Gimmicks’i başlatmak için bir Web3 animasyon stüdyosu ile işbirliği yapıyor.

The Gimmicks, hayranlara hikayelerin ve karakterlerin geliştirilmesine katılma şansı vermek için NFT’leri kullanan ilk dizi olduğunu iddia ediyor – ve her gösterinin sonunda, resmi takas edilemeyen jetonlara sahip olan izleyiciler gelecekteki bölümleri ve karakterleri etkileyebilecek. yaylar.

Eski WWE’nin yıldızları Luke “Doc” Gallows, Karl “Machine Gun” Anderson, FKA Enzo Amore ve Rocky Romero, animasyonun yıldızlardan oluşan kadrosunu oluşturuyor.

Apple Podcast’ler, Spotify ve Google Podcast’lerde CoinMarketRecap podcast’ini dinleyin

Kunis tarafından ortaklaşa kurulan bir blok zincir eğlence şirketi olan Sixth Wall, The Gimmicks’i hayata geçirmek için Web3 animasyon stüdyosu Toonstar ile birlikte çalışıyor ve Solana blok zinciri resmi NFT’leri basmak için kullanılacak. Kunis dedi ki:

“Toonstar, Web3’te yaratmanın gülünç derecede hızlı doğasına kesinlikle sahip. Aynı zamanda yaratıcı topluluk unsurlarını yönetirken, benzeri görülmemiş bir hızda animasyon yapabiliyorlar; insanların gelip eğlenceye katılmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Toonstar’ın CEO’su ve kurucu ortağı John Attanasio, blockchain teknolojisinin toplulukla “daha önce hiç mümkün olmayan şekillerde” etkileşim kurma şansını ortaya çıkardığını söyledi ve ekledi:

“Animasyon endüstrisindeki emektarlar olarak, seyircinin hikayelere ve karakterlere ne kadar yatırım yapabileceğini biliyoruz.”

Yeni animasyon dizisi, NFT’lerin ücretsiz basılmasını sağlayarak “kripto meraklısına” ulaşmayı umuyor – ve 18 Mart’ta The Gimmicks web sitesi aracılığıyla halka açık olacaklar.

Bir haber bülteninde Toonstar ve Sixth Wall, Solana blok zincirinin diğer ağlardan daha çevre bilincine sahip olduğu gerçeğini öne sürdü ve “bir NFT’nin basılmasının iki Google aramasından veya bir Instagram gönderisinden daha az enerji gerektirdiğini” iddia etti.

Sixth Wall tamamen kadınlardan oluşan bir ekibe sahip – ve Stoner Cats NFT koleksiyonu 35 dakika içinde tükendi ve Ethereum blok zincirine tıkanıklık getirdi. Dune Analytics’ten alınan veriler, başarısız işlemlerde 344.4 ETH’nin düştüğünü gösteriyor. Satıştan sonra yayınlanan bir videoda Kunis şunları söyledi:

“Bütün bu çılgın konsepte ve fikre inandığınız ve bunun bir parçası olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bir kasırga oldu ve hepinizle bu yolculuğa devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız. Kırdığımız için çok üzgünüz. Ethereum… ama aynı zamanda, siktir et.”

Toonstar, endüstri standardından 50 kat daha hızlı yüksek kaliteli animasyon sunan tescilli bir teknoloji kullandığını ve şu anda Snap Discover’de aylık 300 milyon görüntüleme toplayan 1 numaralı animasyon dizisine sahip olduğunu söylüyor.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu