Kripto Para

Ravendex, ISPO’sunu staking protokolünün yayınlanmasından önce başlattı

Ravendexbir Cardano kripto projesi, Cardano ekosisteminde tamamen merkezi olmayan bir değişim platformu da dahil olmak üzere bir dizi Defi Hizmeti oluşturup geliştirerek rekorları kırmayı amaçlıyor.

Şu anda piyasada aktif olan birkaç Cardano tabanlı proje var ve her biri farklı türde bir kitleyi hedefliyor, ancak Cardano (ADA) ekosisteminden tam olarak yararlanan ilk proje oldukları için Ravendex gibisi yok.

ISPO başlatıldığında, Ravendex ödüllerin bir kısmını ADA’larını Ravendex hisse havuzuna yatıran hak eden delegelere iletecek. Ravendex şu anda Bitmart’ta işlem görüyor ve bir milyon doların üzerinde işlem hacmi kaydetti. Günlük hacme göre Ravendex, grafikteki en tutarlı Cardano yerel tokenlerinden biridir.

Ravendex ISPO’ya Katılmak İçin

1: Yoroi cüzdanınızı (mobil veya tarayıcı uygulaması) açın ve Staking Center / Delegasyon Listesi’ni seçin

2: Arama çubuğuna şunu yazın: RaveP

3: Aşağıda gösterilecek olan RaveP havuzunu seçin ve DELEGATE’e tıklayın.

4: Havuzun aşağıdaki ile aynı olduğundan emin olun.https: //adapools.org/pool/a2665c9ebfde02738b44fb7a86e7f957c0fb0079dfd2f9174cf624f9

RaveP Havuz Detayları:

Havuz Adı: Ravendex

Havuz İşareti: RaveP

Tam olarak piyasaya sürüldüğünde, Ravendex, kullanıcıların varlıkları teminat altına alarak ödünç alabilecekleri bir Merkezi Olmayan Borsa, IDO Başlatma Paneli, Stake & Borç Verme Platformu geliştirmekte olduklarından, benimsemeyi ve Cardano Ekosistemine Kilitlenen Toplam Değeri artıracak birçok Yeni Özelliğe sahip olacaktır.

Ravendex’te hızlı bir şekilde en büyük merkezi olmayan değişim platformlarından biri haline gelmek için önemli bir potansiyel var, ancak tamamen Cardano ekosistemi için çalışıyor.

Ravendex Özellikleri

  • Ravendex, Cardano Native Tokens’ın güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde alınıp satılması için benzersiz ve kullanımı kolay bir DEX sunacak. Ravendex, kullanıcıların güvenlik komplikasyonları konusunda endişelenmeden Cardano yerel jetonlarını takas edebileceği ve hatta takas edebileceği merkezi olmayan bir platform olarak hayata geçecek.
  • Ravendex’teki yerel para birimi, $ RAVE jetonunu elinde bulundurarak, kullanıcılara stake ve verim çiftçiliği ile daha fazla $ RAVE kazanma ve hatta nadir NFT’ler elde etme fırsatı sağlayacaktır. Hangi gerçek faydası olacak.
  • Ravendex ayrıca, kullanıcıların $ Rave tokenlerini Stake edebilecekleri ve $ RAVE’de daha fazla ödül kazanabilecekleri bir Cardano Native Token Staking Platformuna sahiptir. Bu daha sonra sadece Rave’i değil, herhangi bir Cardano Native token’ını da kabul edebilecek.
  • Ravendex ISPO, ADA sahipleri ADA’larını RAVEP havuzuna Stake edebilecek ve RAVE $ Ödül kazanmak için kısa bir süre sonra gelecek.
  • Bir ISPO, bir POS (Proof-of-Stake) ağının delegelerinin, stake ödüllerini seçtikleri bir projeye yönlendirmesine ve karşılığında proje jetonları almasına izin veren yeni bir bağış toplama mekanizmasıdır. ISPO’lar, benzersiz hisse havuzu delegasyon yapısı nedeniyle yalnızca Cardano blok zincirinde mümkündür.

Ravendex, yeni yenilikçi defi fon yaratma modeli İlk Hisse Havuzu Tekliflerini (ISPO’lar) kullanacak.

ADA’da bakiyesi olan ve ADA’larını Stake etmek ve RAVE Doları cinsinden ödül kazanmak isteyen delegeler, bunu ADA’larını RAVEP Stake havuzuna doğrudan Yoroi, Daedalus ve Name Wallet’larından Stake ederek yapabilirler.

Rave token şu anda BitMart’ta işlem görüyor.

Bu önemli listeyi kutlamak için Ravendex, BitMart Exchange’de bir ticaret rekabeti duyurdu.

Ravendex hakkında

Geçen yıl başlayan bir Cardano başlangıç ​​projesi olan Ravendex, Cardano üzerinde, kullanıcıların Cardano Yerel Jetonlarını bir aracı olmadan takas edebilecekleri bir Sağlam, Ölçeklenebilir ve Güvenli Merkezi Olmayan Bir Değişim oluşturma misyonunu üstleniyor.

Rave Token Ravendex protokolü, aşağıdakiler gibi birden fazla kullanım durumuna sahip olacak tek bir yardımcı program belirteci $ Rave tarafından desteklenecektir:

%15’lik etkileyici bir APR ile stake etme

$ Rave sahipleri olarak yönetişim, Ravendex Ekosistemini etkileyen belirli tekliflere oy verebilecek.

Ravendex stake etme protokolü, halka açıklandığında kendi Formunda benzersiz olacaktır, çünkü kullanıcılar bir Kasa oluşturabilir, Adreslerini doğrulayabilir, Bir havuz seçebilir ve $ Rave tokenlarını cüzdandaki $ Rave varlıklarını taşımadan stake edebilirler.

Ravendex Vizyonu

Son derece deneyimli bir geliştirme ekibiyle Ravendex, yalnızca Cardano ekosistemini hızlandırmakla kalmayıp aynı zamanda blok zincirde çığır açan yenilikçi uygulamalarla ürünlerimize değer katacak De-Fi Özel Ürünler Geliştirme görevindedir.

Ravendex büyük miktarda yeni geliştirme ve yenilik sergiliyor, Staking Platformunun ilklerden biri olmasıyla Ravendex, Cardano’da lider DEX olmaya hazırlanıyor.

Rave’i Satın Alın: http://bitmart.com/trade/en?symbol=RAVE_USDT&layout=basic

Ravendex Sosyal Bağlantıları

Twitter: https://twitter.com/Ravendexlabs

Telgraf: https://t.me/RaversNest

Github: https://github.com/Ravendexlabs

Medya bağlantısı

Şirket: Ravendex Laboratuvarları

Kişi Adı: kuzgun

E-posta: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu