Kripto Para

Ripple vs SEC: SEC, Hinman’ı otobüsün altına atmaya mı hazırlanıyor?

Güvenlik ve Değişim Komisyonu (SEC), fintech firması Ripple ile bu bitmek bilmeyen çekişmeyi kazanmak için farklı bir yaklaşım benimsiyor olabilir. Ripple’ın eylem modu stratejisine karşı koymak için daha çok dolaylı bir kök. Burada Ripple, SEC’i notları devretmeye zorlamak için bir mektup önergesi sunmuştu. SEC bunu reddetmesine rağmen, müzakereci süreç ayrıcalığını (DPP) gösterdi.

Bu sefer otobüsün altında kim var?

SEC (Davacı), 17 Şubat’ta Sulh Hakimi Netburn’ün DPP Kararının kısmen yeniden değerlendirilmesi ve açıklığa kavuşturulması için önergeyi sundu. SEC’in Kurumsal Finansman Bölümü eski Direktörü Bill Hinman’ın (“Corp Fin”) 14 Haziran 2018’de yaptığı konuşmanın tek ve net bir taslağını içeriyordu.

Ancak, yukarıda belirtilen dosyalama, konuşmanın Hinman’ın kişisel görüşü olmadığını belirtti. Daha çok Kurumsal Finansman Departmanı’nın dijital varlıklar üzerindeki konumunu aktarmaya yönelikti.

Raporda, ‘Mahkeme kararını, Davalıların Mahkeme için vurgulamayı tercih ettiği, Konuşmayla ilgili tek bir belgeye dayandırdı’ dedi. Ancak, davalıların önergesi üzerine Mahkeme’den önce konuşmanın taslaklarını içeren diğer 67 e-postayı dikkate almadı.

Şunları ekledi:

“Bu belgeler, gerçek politika oluşumunun yalnızca çevresel olmadığını gösterdi. Aslında, SEC’in Ether ile ilgili müzakere sürecinde önemli bir bağlantıydı. “

Hinman’ın konuşması SEC personeli tarafından piyasa rehberliği sağlamak için kullanıldı. Kurumsal Finansman bölümünün görüşlerine güvenilebilir. Hareket, sektörü ikilemde bıraktı. Ethereum’un statükosu ve diğer dijital varlıklar. Düzenleyici otorite tabloları değiştirmeye devam ederken, kripto Twitter da benzer olumsuz tepkiler aldı.

ironik hareket

James k. Ünlü avukat Filan, aşağıdaki tweet’teki ironiyi fark etmeden edemedi.

Bir başka kapalı avukat ünlüsü ve Crypto Law US’in kurucusu John Deaton, son habere pek şaşırmadı’tutarsız‘hareket.

Hogan ve Hogan’ın ortaklarından Jeremy Hogan, Ripple ve temsilcilerinin Davacı’nın bu ‘çılgın’ hareketinden gerçekten faydalanabileceğini ifade etti. o görüş:

“ŞİMDİ konuşma Hinman’ın kişisel görüşü değildi, ancak Departmanı iletmeyi amaçladı. Corp Finance’in dijital varlıklar üzerindeki konumu hakkında ?! Hukuk dünyasında, bu olabildiğince çılgınca. Ripple avukatları biraz gevezelik ediyor olmalı! ”

Genel olarak, davacıların eylemi artık genel olarak endüstri için artan bir endişe kaynağıydı. Davalı yararlanabilir mi? Bekleyelim ve top onların sahasındayken izleyelim.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu