Akademi

Thugbirdz Nedir?

 

Thugbirdz, algoritmik olarak oluşturulmuş 3.333 pikselli kuştan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur; bunlar haydutlar.

Fungible olmayan token (NFT) toplulukları, hedefleri yalnızca dijital varlıklar ve kârlar yerine değerli bir nedene odaklanırsa en iyi sonucu verir. Bu tür bir topluluğa sahip olan üyeler, hayattan daha büyük bir hedef için çalıştıklarını bildiklerinden, bir koleksiyonu desteklemek için daha ilgili ve ilham alıyorlar.

Arka fon

Thugbirdz ekibi, topluluk, sanat, mimari, strateji gibi farklı alanlardaki liderlerden ve güçlü ve yüksek katılımlı bir topluluk oluşturmak için birlikte çalışan bir danışmandan oluşur.

Ekip ayrıca, yetenekli sanatçıları görsel ve müzik alanında destekleyebilecek, yeteneklerini bir üst seviyeye taşıyabilecek bir topluluk kurmayı hedefliyor.

Thugbirdz nedir?

Thugbirdz, algoritmik olarak oluşturulmuş 3.333 pikselli kuştan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur.

Bu kuşların şapkalar, gölgeler, gaga rengi, küpeler, dövmeler ve hatta sigara içme tarzı dahil olmak üzere büyük bölümleri vardır. Bunlar, ‘Thugs’ (%89), ‘Uygulayıcı’ (%9), ‘Underboss’ (%0.9) ve tek bir kuş olan Boss olmak üzere dört ‘çete rolüne’ ayrılır.

Koleksiyon şu anda Magic Eden, Solanart ve Digital Eyes ikincil pazarlarında mevcuttur. Bu NFT kuşları, Phantom, Solflare Sollet, Mathwallet, Slope ve Solong Web3 cüzdanları aracılığıyla satın alınabilir. Thugbirdz ekibi, pikselli kuşlarını yakında diğer ikincil pazarlarda piyasaya sürecek.

Thugbirdz ayrıca kripto borsası FTX tarafından desteklenen en büyük Solana NFT koleksiyonlarından biridir.

Ve aldıkları desteğin karşılığında, koleksiyonun tüm satışlarının %10’u, ülkenin ormanını, vahşi yaşamını ve biyolojik çeşitliliğini koruyan WildlifeSOS adlı bir Hint organizasyonuna gidecek.

Thugbirdz Satın Alırken Hatırlatma

Ekip, ilk veya bir sonraki Thugbirdz’lerini satın almayı planlayan NFT meraklıları için, eşler arası işlemlere girmelerini şiddetle tavsiye ediyor.

NFT alanında dolandırıcılık çok yaygındır ve alıcılar için en güvenli seçenek, doğrudan Thugbirdz’in resmi olarak listelendiği pazar yerlerinden satın almaktır.

Dijital Gözler Hakkında Daha Fazla Bilgi

NFT meraklıları Magic Eden ve Solanart ikincil pazarlarına zaten aşina olsa da, Digital Eyes’ın biraz tanıtılması gerekebilir.

Digital Eyes, şu anda yalnızca Magic Eden ve Solanart’tan sonra hacim olarak üçüncü en büyük Solana ikincil pazarıdır.

Koleksiyonlarını ‘Verifeyed’ etiketiyle damgalar, bu da Digital Eyes ekibinin bir koleksiyonun kimliğini tamamen doğruladığı anlamına gelir ーancak değerinin artacağının garantisi değildir.

ThugDAO

ThugDAO, üyelerine projeler için beyaz listeler, airdrop’lar ve eşantiyonlar dahil olmak üzere özel teklifler sunan, koleksiyonun kendi merkezi olmayan özerk organizasyonudur.

Ayrıca, zanaatlarını daha geniş bir kitleye ulaştırmak için finansal desteğe ihtiyaç duyan yetenekli sanatçıları desteklemek için kurulmuştur.

Planının bir kısmı, DAO’nun ticari işlemleri için yasal bir temsilci olmak, güçlü bir token ekosistemi ve arkasında yasal bir çerçeve oluşturmaktır.

Eşya

Thugbirdz, topluluğu arasında daha güçlü bir kimlik duygusu yaratmak için ikonik bir ürün serisi başlattı.

Koleksiyonun ikonik pikselli kuş kafası artık kapüşonlu üstlerinde, şapkalarında, bez çantalarında, çoraplarında ve daha fazlasında görülebilir.

NFT Emanet Pazarı

Thugbirdz ekibi şu anda pazarlara alternatif olarak hizmet edecek bir NFT emanet platformu geliştiriyor ve gelirinin bir kısmı ThugDAO hazinesine aktarılacak.

Destekleyen Sanatçılar

DAO’nun bir diğer amacı, kariyerlerini artırabilecek ve yeteneklerini sergileyebilecek bir program başlatarak NFT alanı içinde ve dışında daha fazla sanatçıyı desteklemektir.

haydut etiketi

Daha önce bahsedilen program görsel sanatçıları desteklemeyi amaçlarken, ‘Thug Label’ yetenekli ve bağımsız müzisyenleri desteklemeyi amaçlıyor.

Thugbirdz’in dünyanın ilk DAO liderliğindeki plak şirketi olduğunu iddia ettiği ‘Thug Label’ çok-türlü bir yaklaşım sergileyecek ve NFT müzik endüstrisinde ezber bozan bir şirket olması bekleniyor.

Thugbirdz 2022 IRL Buluşması

Thugbirdz ekibi adı verilen özel bir etkinlik başlatacak. Thugbirdz 2022 IRL Buluşması5 Mart 2022’de Boston, Massachusetts’teki Big Night Live müzik mekanında gerçekleşecek.

Bu özel etkinlik, güçlü bir topluluk oluşturmayı ve Thugbirdz hayranlarını bir araya getirmeyi ve ‘Thug’ hayatını kutlamalarını sağlamayı amaçlıyor.

Audius, Thugbirdz NFT’leri ile Rap Kazananlarını Ödüllendirdi

Bir blockchain müzik akışı hizmeti olan Audius, platformunda etkinliğe katılan 400 sanatçıyla bir rap/vokalist yarışması başlattı.

İlk 5 kazanan, 100.000 $ + değerinde Thugbirdz NFT’leri aldı ve bu da NFT alanındaki en değerli dijital varlıklardan birine sahip olmalarını sağladı.

İkinciler, Thugbirdz/Audius ortaklığından ortak NFT’ler şeklinde değerli varlıklar aldı.

Audius, müzisyenlere hayran kitlelerini oluşturmaları ve yeteneklerinden para kazanmaları için bir platform sağlayarak büyük bir değişiklik getirmeyi amaçlıyor.

Thugbirdz Podcast’i

Thugbirdz Podcast, mevcut ilerleme ve planlar hakkında derinlemesine tartışmalarla topluluğu koleksiyona yaklaştırıyor.

Topluluk ve koleksiyon hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, podcast’ini Youtube ve Twitch’te izleyebilir.

Gururlu Sahipler

Yeni Thugbirdz sahipleri, yeni satın aldıkları kuşlarını koleksiyonun resmi sitesinde sergilemekten kendilerini alamıyorlar. heyecan hesap.

@KralSolmaThugbirdz’in en son sahiplerinden biri olan THUG#0637’yi 41.00 SOL karşılığında 3.938$’a eşdeğer bir fiyata satın aldı. @ZincirsizLabskendi adına, THUG#50’yi 40,00 SOL veya 3.774 $ karşılığında satın aldı.

Bu son satın alımlar ve artan Thugbirdz sahiplerinin sayısı, NFT topluluğunun koleksiyona yönelik artan güvenini ve coşkusunu gösteriyor.

Çözüm

Thugbirdz, IRL etkinlikleri, ticari ürünler, podcast’ler ve değerli nedenlerle güçlü bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Ve topluluğuna büyük yatırımlar yaparak, yalnızca sanal alemde değil, aynı zamanda gerçek yaşam dünyasında da kesinlikle başarıya ulaşabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu