Kripto Para

RR2 Capital, DAG tabanlı DeFi platformu Aleph Zero’ya yaptığı yatırımla portföyünü genişletiyor

RR² Başkent‘Yeni interneti’ güçlendiren öncü bir risk sermayesi şirketi, son teknoloji DAG tabanlı DeFi platformuna stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Alef Sıfır.

Hareket, RR’de hesaplanmış bir genişlemenin parçasını oluşturuyor²Dijital varlıklar, blok zincir teknolojisi, AI ve Makine Öğrenimi üzerine odaklanan bir tezin öncülük ettiği yıkıcı teknoloji yatırım portföyü.

Yatırım RR üzerinden gerçekleşti² Capital’in Kasım 2021’de özel bir finansman turuna katılımı. 120’den fazla yıkıcı girişim için 7 yılı aşkın bir kuluçka deneyimine sahip olan RR², Aleph Zero’nun hızlı büyümesini hızlandırmaya hazırlanıyor.

Aleph Zero, DeFi Devriminin Ön Planında

Aleph Zero, DLT’nin ekosistem geliştirme ve pazarlamasındaki çabaları genişletmek için stratejik yatırımda alınan fonu dağıtmayı ve projenin yol haritasını ileriye taşıyan ilerici blockchain vizyoner ekibine destek vermeyi planlıyor.

İlk finansman turlarının kapanmasından bu yana önemli ilerleme kaydedildi, sadece üç ay içinde Aleph Zero, 20 yazılım geliştirici dahil olmak üzere toplam 30 personeli tam zamanlı olarak işe almayı başardı. Yatırım ayrıca Aleph Zero’nun 20’den fazla proje danışmanı ve danışmanının uzmanlığını getirmesini sağladı.

Stratejik yatırımın bir kısmı, işletmenin taleplerini karşılama kapasitesine sahip hızlı, düşük maliyetli, gizliliği artıran ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir blok zincirlere önemli geçişe farkındalık getirmeye odaklanmıştır.

RR², 320.000’den fazla üyeden oluşan etkileyici bir topluluğa sahip olan risk sermayesi firması için temel bir güç alanı olan Aleph Zero’nun topluluk oluşturma ve marka bilinirliğine katkıda bulunacaktır.

Sofistike blok zinciri girişimini destekleme kararının ardındaki değerleri açıklayan, Richard Seiler, RR Ortağı² Başkent yorum yaptı:

“Öncelikle, DAG tabanlı zincirlere olan ilgimiz, Aleph Zero inanılmaz bir teknoloji parçası tasarladı ve biz de bu gelişimin bir parçası olmak istedik. Fon misyon beyanımız, yenilikçi ve yıkıcı teknolojiler geliştiren ekiplere ve projelere yatırım yaptığımızı söylüyor. Bu, Aleph Zero’dan daha doğru olamazdı.”

ile işbirliğinden bahsederken RR² Başkent, Aleph Zero’nun Kurucu Ortak, Antoni Zolciak katma:

“R2 Capital ile olan ilişkiyi, teknik bilgileri ve yalnızca projenin pazar payı potansiyeli için değil, aynı zamanda teknolojinin tasarımı için de takdir etmesi nedeniyle takdir ediyoruz. RR2’yi katma değerli yatırımcılar olarak görüyoruz. ”

Aleph Zero Hakkında

Aleph Zero, blok zinciri tabanlı protokolleri ademi merkeziyetçilik, ölçeklenebilirlik, ve güvenlik. Aleph Zero, DAG’yi bir ara veri yapısı olarak kullanarak, anında işlem kesinliği elde etmeyi başardı, ancak yine de sonuç olarak blok zinciri üretti.

Yeni bir fikir birliği protokolü tarafından desteklenmektedir sunulan 2019’daki Finansal Teknolojideki Gelişmeler konferansında Aleph Zero, mevcut merkezi olmayan defter teknolojisini sıfıra yakın ücretler, gizlilik ve sonsuz ölçeklenebilirlik potansiyeli ile gerçek ademi merkeziyetçilik sağlayacak şekilde yükseltiyor. Aleph Zero’nun temel geliştirmesi Cardinal Cryptography’nin arkasındaki ekip, Substrate rastgelelik işaretçisinin geliştirilmesi için bir Web3 Vakfı hibesi de aldı.

Aleph Zero yerleri misyon bireyler ve kurumlar birbirleriyle doğrudan değer alışverişi yapmak istediklerinde şeffaflık ve mahremiyet getirerek birinci sınıf bir merkezi olmayan altyapıya erişim sağlamaktır.

Alpha Zero şu anda ana ağında yerel token transferlerinin uygulanmasını, akıllı sözleşmelerin tanıtılmasını ve yaygın olarak kullanılan programlama dili Rust’ın entegrasyonunu içeren iddialı yol haritasının 3. aşamasındadır.

SOKAK SERMAYE Hakkında

HAT Sermaye merkezi olmayan defter teknolojisi, yapay zeka, makine öğrenimi ve dijital varlıklar gibi yıkıcı teknoloji alanlarında uzmanlaşmış, Lizbon merkezli bir risk sermayesi şirketidir. Pek çok geleneksel işletme ve kuruluşun bu teknolojileri uygulayacağına ve bu işletmelerin özüne muazzam değer katacağına inanıyorlar.

RR² Capital’in misyonu, erken aşamadaki projelere ve bu yeniliğe öncülük eden ekiplere ve ayrıca benimsemeyi teşvik eden işletmelere yatırım yaparak bu değeri yakalamaktır.

Ekip, uzun vadeli bir vizyona odaklanan, uzun süreli ilişkiler geliştiren, karar vermede güvenilir danışmanlardan yararlanan, entegre bir ilk hareket edenler ağı oluşturan ve ekibine esneklik özelliğini aşılayan bir strateji yürütür.

Bu, RR² Capital’i değer yaratma konusunda bir uzman olarak konumlandırdı ve 2021’de 120’den fazla yatırımdan oluşan bir portföyde %1,011 getiri bildirdi.

RR2 ve kapsamlı yıkıcı teknoloji odaklı yatırım portföyü hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edin. çekip gitmek

RR² Capital’i takip edin heyecan

Medya İletişim Bilgileri

İletişim E-posta: [email protected]

SERMAYE KUM bu içeriğin kaynağıdır. Bu basın bülteni yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi oluşturmaz.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu