Kripto Para

Satıcılar çok önemli bir noktada çok güçlü olduğu için Loopring daha fazla kayıp görebilir

İçindekiler

Şubat 2021’de Loopring 0,87 dolar direnç seviyesinin altında işlem görüyordu ve Temmuz 2021’de fiyat 0,17 dolara düşmüştü. Daha sonra, Kasım ayında, Loopring 3,6 dolardan işlem gördü ve o zamandan beri, fiyat büyük ölçüde geri çekildi. Bu uzun zaman ufku, bize 0,8- 0,9 dolar bölgesinin geçmişte tutulmuş olmasının önemine dair bir bağlam sunuyor. Yazının yazıldığı sırada LRC bir kez daha 0,87 dolar destek seviyesini vuruyordu. Madeni para için kısa vadeli önyargı düşüş eğiliminde görünüyordu.

LRC-1H

Kaynak: TradingView’de LRC / USDT

1,1 $ ve 0,878 $’da yüksek ve düşük salıncak kullanılarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Bu haftanın başlarında 0,99 dolardaki %50 geri çekilme seviyesi direnç olarak hareket etti ve fiyat 0,99 dolardan reddedildi. Kısa bir süre için 0,93 dolarlık alan (kırmızı kutu) talep bölgesi görevi gördü- ancak bu alandaki boğalar hızla tükendi.

Ardından fiyat, arz bölgesine dönüşünü doğrulamak için bu alanı aşağıdan yeniden test etti. Bu, yeniden test edilse bile 0,92-0,93 dolar bölgesine satış emirlerinin hakim olmaya devam edeceğini gösteriyor.

Yükseliş senaryosu, LRC için 0,93 doların üzerinde bir hafta sonu hareketi olabilir, ancak talep gerçekten mevcut olmadığı için bu pek olası değildi. Önümüzdeki günlerde LRC için daha olası senaryo, 0,81 dolar destek seviyesine daha düşük bir hareketti. Bu seviye aynı zamanda %27,2 Fibonacci uzatma seviyesiydi.

Akılcı

Satıcılar çok önemli bir noktada çok güçlü olduğundan, döngü daha fazla kayıp görebilir.

Kaynak: TradingView’de LRC / USDT

Müthiş Osilatör de sıfır çizgisinin üzerine tırmanmanın eşiğindeyken, RSI ürkekçe nötr 50 çizgisinin üzerine başını uzattı. Bu, düşüş momentumunun en azından geçici olarak durduğunu gösterdi.

Ancak CDV, satış hacminin son birkaç gündür sabit kaldığını gösterdi. Son saatlerde 0,86 dolar bölgesinden gelen sıçrama kayda değer bir alım hacmine sahip değildi.

Çözüm

Piyasa yapısı düşüş eğilimindeydi ve son birkaç gün içinde 0,93 dolarlık alanın bir arz bölgesi olduğu doğrulandı. Son zamanlarda LRC’ye olan talebin olmaması nedeniyle, önümüzdeki birkaç gün içinde güneyde 0,81 dolara doğru bir hareket gerçekleşebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu