Kripto Para

Satoshi Standard, Bitcoin Ana Akımını Aldı


Bitcoin’in mevcut fiyatı, dünyanın önde gelen kripto para birimine artık ana akım kullanıcılar tarafından ulaşılamıyormuş gibi görünüyor. Beş basamaklı bir fiyat noktası, çoğu kişinin hala bir tam bitcoin satın almaları gerektiğini varsaydığı için, insanların kararlarını yeniden düşünmelerini sağlar. Kanımca, satoshi’de mezhebin tanıtılması, yeni gelenleri işe alırken çok daha mantıklı olabilir. Yine de satoshi standardının yaygınlaşması biraz çaba gerektirebilir.

Bitcoin “Edinme Sorunu”

Toplumumuzdaki çoğu insan sadece tam madeni paralarla düşünebilir. Bir dolar, bir euro, bir sterlin. Hepimiz değişimi kullanabilsek de, hiç kimse sistemin hayranı değil. Bir şeyin fiyatı 4,22 dolarsa, 5 dolarlık bir banknot çıkarırız ve aldığımız değişikliği bir yere cebe atarız. Toplum, bitcoin ile uğraşırken can sıkıcı bir sorun yaratan yuvarlak sayıları sever. Kolaylık çoğu zaman her şeyin önüne geçer ancak bu zihniyetle bitcoin elde etmek her zaman uygun değildir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu