Kripto Para

Shiba Inu, Binance Coin, VeChain Fiyat Analizi: 08 Şubat

Shiba Inu geçen hafta üstel kazançlar gördü ve yaklaşık üç aydır en yüksek likiditeyi sunan Kontrol Noktasına meydan okudu. Ayrıca Binance Coin ve VeChain de kısa vadeli tekniklerinde tek taraflı bir yükseliş tercihi öngördü. Ayrıca, tüm bu kriptolar, acil desteklerini test etmek için gözle görülebilecek aşırı alımlı bir RSI parladı.

Shiba Inu (SHIB)

Kaynak: TradingView, SHIB / USD

Alt, 22 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördükten sonra alıcı 0.000018 $ seviyesinde devreye girdi. O zamandan beri, SHIB boğaları bir toparlanma başlattı ve trend çizgisi direncini (beyaz) kırdı.

Köpek temalı madeni para, 4 Şubat’taki 4 saatlik grafiğinde simetrik bir üçgen (sarı) kırılmaya tanık oldu. Böylece, boğalar test etti Kontrol Noktası (kırmızı) ve istisnai bir %75.5 yatırım getirisi kaydettikten sonra (4 Şubat’ın en düşük seviyesinden) %23.6 Fibonacci direnci. Şimdi alıcılar mevcut seviyede dirençle karşılaşmaya devam edecek. Herhangi bir arıza, 0,000029 $ işaretinin yakınında test desteği bulur.

Basın zamanında, SHIB 0,00003479 dolardan işlem gördü. Sadece dört günde 50 puanlık bir artışın ardından, RSI aşırı alım bölgesine yöneldi ve 8 Şubat’ta 15 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. Herhangi bir potansiyel serpinti, bir yön belirlemeden önce 75 işaretini test eder.

Binance Coin (BNB)

Kaynak: TradingView, BNB / USDT

Uzun vadeli alçalan üçgeninden ayrıldıktan sonra, iki önemli satışa tanık oldu. Sonuç olarak, BNB (5 Ocak’tan itibaren) %34.78’lik bir kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta 16 haftanın en düşük seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte, alt grup bugüne kadar %31.9 yatırım getirisi gördüğü için BNB boğaları bir toparlanma sağladı. Sonuç olarak, boğalar 414 dolar işaretini dirençten desteğe çevirdi. Bu arada, alt 4 saatlik grafiğinde bir yukarı kanal oluşturdu. Buradan herhangi bir kırılma, 457 dolar seviyesine yakın bir tavan bulabilir. Aksine, bu seviyeden olası bir düşüş 414 dolar seviyesinde test desteği bulabilir.

Basın zamanında, BNB 442,8 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 11 günlük dikdörtgen tepeden (sarı) çıktıktan sonra hızla büyüdü. Aşırı alım bölgesine girdi ve 78 işaretini test etmeye baktı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, süper trend alıcıların lehine yeşil bir sinyal verdi.

VeChain (VET)

Kaynak: TradingView, VET / USDT

VET (5 Ocak’tan itibaren) değerinin %54,15’ini kaybetti ve 24 Ocak’ta 11 ayın en düşük seviyesine geriledi. Ancak, alt o zamandan beri %53,77’lik bir iyileşme gördü. Son birkaç gün içinde VET, 4 saatlik grafiğinde bir yukarı kanal (sarı) oluşturdu.

Şimdi, boğalar yukarı kanalın üst trend çizgisini (sarı) test etmeyi zor buldu. Daha fazla geri çekilme, 0.064 $ işaretinin bir testini görecektir.

Basın zamanında, VET kendi değerinin üzerinde işlem gördü. 20-50-200 SMA 0.0673 dolardan. bu RSI on gün boyunca iki yatay trend çizgisi arasında hareket etti. Böylece, BNB’ye benzer şekilde VET, bir dikdörtgen tepe kırılmasına tanık oldu. 8 Şubat’ta altı ayın en yüksek seviyesine dokunurken yükseliş eğilimi gösterdi. 70 puanlık desteğe doğru hafif zayıfladığı için 79 puanda dirençle karşılaştı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu