Kripto Para

SeeSaw Protokolü (SSW) 2 hafta içinde büyük bir fiyat artışı görüyor!

Kripto para birimlerinin toplam küresel piyasa değeri neredeyse 2 trilyon dolar ve yatırımcıların satın alabileceği 17.000’den fazla dijital para birimi var. Yakında sıralara eklenecek olan Tahterevalli Protokolü (SSW). Ön satışı, kripto çevrelerinde çok konuşulacak bir anda ortaya çıktı. İki hafta içinde fiyatı şaşırtıcı bir şekilde %450 arttı. Buna rağmen, görünüşte umut vaat eden bu kripto para birimi lansmanı etrafında yüzen birkaç soru işareti var.

Kripto ve finans haber sitesi para birimi.com ve 20.000 Tahterevalli Protokol Telegram kullanıcısından bazıları şüpheci hale geldi ve sorular sormaya başladı. Sonuçta, SSW, kullanıcılarının en iyi hızları belirlemesine ve örneğin Ethereum’un devasa gaz ücretlerinden kaçınmalarına yardımcı olabilir ve aynı zamanda Metaverse’deki kitleleri eğitmeye yardımcı olabilirse, neden daha fazla konuşulmuyor? Doğru olabilmek için çok iyi değil mi?

SSW Şimdiye Kadar Ön Satışlarından Ne Kadar Kazandı?

Tahterevalli Protokolü (SSW) ön satışı 24 Ocak’ta başladı ve çıkış fiyatı 0,005 dolardı. 2 haftadan biraz fazla bir süre içinde %450 arttı ve şimdi her bir SSW 0,028$ değerinde. Bu, 3 satış öncesi aşamadan ilkidir ve yaklaşık 100 milyonun yazıldığı sırada SSW jetonları satılmıştır.

Çok Zincirli Köprünüz Nasıl Çalışacak?

Tahterevalli Protokolü (SSW), Binance Akıllı Zincirinde (BSC) PancakeSwap’ta başlayacak ve Ethereum ile Poligon ağları arasında köprü olacak. Bir işlem için en iyi hızları ve en düşük ücretleri bulmak amacıyla kullanıcılarının zincirler arası takas yapmalarına izin vereceğini iddia ediyor. NFT’lerin son derece popüler hale geldiği ve bazı ağların performansının ciddi eleştiriler aldığı bir dünyada, SSW cesur sözünü yerine getirebilirse faydalı olabilir.

Beyaz Kağıdın Bir Kopyası ve Diğer Herhangi Bir Kopya Var mı? Protokolleri Analiz Edecek Belgeler?

Tahterevalli Protokolü web sitesi: tahterevalli protokolü.io

Tahterevalli Protokolü teknik incelemesi: https://docs.seesawprotocol.io/

Nereye dayanır?

Tahterevalli Protokolü İngiltere merkezlidir.

Tahterevalli Protokolü Neden Trend Oluyor?

Ön satış başladığından beri Tahterevalli Protokolü hakkında çok şey konuşuldu. Yararına ilişkin çarpıcı iddialar da çok dikkat çekti. SSW fiyatındaki keskin artış, ön satışının zaten bir başarı olarak kabul edildiğini gösteriyor ve Filecoin (FIL) ve EverGrow’un (EGC) iyi bilinen emsalleri, kripto topluluğunun SSW’yi yatırım yapmaya değer bir varlık olarak gördüğünü gösteriyor.

SeeSaw Protokolünü Kim Oluşturdu?

Tahterevalli Protokolü’nün (SSW) yaratıcıları, pazar lideri Bitcoin’in (BTC) liderliğini takip etmeyi ve isimsiz kalmayı seçti.

SeeSaw Protokolü Yasal / Yasal mı?

SSW şu anda önde gelen blockchain güvenlik şirketi Certik tarafından denetleniyor. Görmek https://www.certik.com/projects/seesaw detaylar için.

Kaç SeeSaw Protokol Parası Var?

  • Toplam 990.000.000 SSW jetonu var.
  • Ön satışın 1. Aşaması 178.200.000 sunuyor
  • Ön satışın 2. aşaması 89,100,000 teklif sunuyor
  • Ön satışın 3. aşaması 29.700.000 teklif sunuyor

İnternet sitesi: https://seesawprotocol.io/

Telgraf: https://t.me/SEESAWPROTOCOL

heyecan: https://twitter.com/SEESAWPROTOCOL

Instagram: https://www.instagram.com/seesaw.protocol

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu