Kripto Para

SHIB, şu anda Ethereum balinalarının ikinci en büyük holdingidir …

Verilen bir meme jeton etiketine rağmen, Shiba Inu kripto topluluğunu her gün şaşırtmaya devam ediyor. 2021’in sonlarında platform, sahip sayısında bir milyon kilometre taşını aştı. O zamandan beri, SHIB 200.000’den fazla yeni sahip ekledi. Yazma sırasında, Shiba Inu’nun toplam sahip sayısı 1.198.043 idi. Böylece büyümeyi yansıtıyor.

Bir topluluk inşa etmek

IntoTheBlock analitiği, 100.000 doları aşan Shiba Inu işlem hacminin ATH’lere ulaşmaya devam ettiğini bildirdi. Aslında, 9 Şubat’ta metrik ulaşmış 389.89 milyon dolar. Ayrıca, bu işlemlerin hesaplı toplam zincir üstü hacmin %81’i için. Baskın balinalar, SHIB’nin bu hedefe ulaşmasına yardımcı olmak için hayati bir rol oynadı.

Kaynak: Twitter

WhaleStats, bu yatırımcı kategorisinin ortalama SHIB bakiyesinde %178.87’lik bir artış bildirdiği için, ilk 100 Shiba Inu sahibi portföylerini artırdı. Portföylerinin ortalama SHIB değeri %180,48 arttı. Son 24 saatte hem hacim hem de aktif adresler sırasıyla %880 ve %18,18 arttı.

Bu başarıya ulaşırken, SHIB’nin varlıkları (1,4 milyar dolar), FTX borsasının yerel kripto para birimi olan FTT’yi (1,36 milyar dolar) geride bıraktı. Basitçe söylemek gerekirse, SHIB şu anda Ethereum balinalarının en büyük ikinci holdingidir.

Her şey buna yol açtı

Bu kadar etkileyici rakamlarla meme tokeninin benimsenmesi artıyor gibi görünüyor. Son olarak AK Parti Grup Başkan Yardımcısı ve Türkiye Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, SHIB’nin Türkiye’den bir ‘SHIB ordusu’ üyesi olan Shiba Inu Türkiye ile benimsenmesini görüştü. Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama tweet attı,

Piyasa fiyatı açısından, sahip sayısındaki artışın tokeni doğrudan etkilemeyebileceğini belirtmek önemlidir. Basın zamanında, SHIB 24 saat içinde %5,65 düşüşle 0,00002295 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu