Kripto Para

Shiba Inu: Brezilya’nın Foxbit’indeki yeni liste yatırımcılar için ne anlama geliyor?

Shiba Inu [SHIB] Milyarder Elon Musk’ın tweetleri de dahil olmak üzere bir dizi faktör sayesinde 2021’deki heyecan sezonunun tadını çıkardı. Ancak, SHIB’nin iyi bilinen havlaması bir süredir oldukça sessiz. Yeni bir güncelleme, halihazırda Coinbase’deki en popüler onuncu varlığın artmasına yardımcı olacak mı?

SHIB Olá diyor

Brezilya’nın en büyük kripto borsalarından biri olan Foxbit, çok sevilen köpek parasının ticarete hazır olduğunu ortaya çıkardı.

Açıklamanın bir çevirisi ilan edildi,

“#ShibaInu geldi! 🐕 Ve bununla birlikte portföyünüzü çeşitlendirmek için +4 yeni varlık seçeneği! Her şeyi yaparız, değil mi?

SHIB, GALA, FTM, LOOKS ve ILV artık platformumuzda işlem görmeye hazır. 🧡 ”

SHIB’nin seyahatleri genellikle topluluktan bir coşku dalgası ve iyi bir tezahüratla karşılanır. Ancak bu sefer jeton meminin fiyatı, yatırımcılarının sevincini gerçekten yansıtmadı. Basın zamanında, SHIB şu anda el değiştiriyordu. $0.00003113, geçen ay %5,88 oranında ralli yaptı. Ancak son 24 saatte sadece %0.23 arttı. Gerçeği söylemek gerekirse, özellikle enerjik bir tepki değil.

Peki, perde arkasında neler oluyor?

Yeni pazarları koklamak

Sosyal metriklere bakıldığında CryptoDiffer’dan, Shiba Inu’nun Ethereum’un hemen altında bir sosyal hacimle popülerliğini koruduğunu görebiliriz. Ancak, onun sosyal etkileşim istatistikleri farklı bir hikaye anlat. Burada SHIB, Dogecoin’in çok altında [DOGE] sosyal etkileşim söz konusu olduğunda. Bu muhtemelen topluluğun hareketsiz hale geldiğinin bir işareti olabilir mi?

Ancak, Shiba Inu’nun sıçrama yapması beklenen tek pazar Brezilya değil. Binance’in sahip olduğu Hint kripto borsası WazirX tarafından yayınlanan bir rapor, SHIB’nin en üst sıradaki alternatiflerden biri olduğunu ortaya koydu. İlginç bir şekilde, meme jetonunu takas eden Hintli yatırımcıların çoğu erkekti.

Buna ek olarak, KuCoin tarafından Hintli yatırımcıların alışkanlıklarına bakan bir rapor, SHIB’nin en popüler beş kriptodan biri olduğunu ortaya koydu.

Bununla birlikte, herkes bir köpek insanı değildir. CNBC Endonezya, Endonezya’nın Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Denetleme Kurumu’nun (CoFTRA) ülkede gelecekteki kripto ticareti için izin verdiğini bildirdi. Bununla birlikte, SHIB, yargı yetkisi dahilinde ticaret için onaylanmış 200’den fazla kripto veya dijital para birimi altında listelenmedi.

Pek it dalaşı değil

Son yedi gün içinde SHIB’nin fiyatı %5,06 düştü. Kıyaslamak gerekirse, DOGE aynı zaman diliminde %7,31 düştükten sonra 0,15 dolardan işlem görüyordu. Ancak Bitcoin’in fiyatı tekrar yavaş yavaş yükselirken, köpek paralarının yolculuk için etiketlenip eklenmeyeceği henüz belli değil.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu