Kripto Para

Shiba Inu, Chainlink, MANA Fiyat Analizi: 17 Şubat

Daha geniş pazar son 24 saatte hafifçe düşerken, Shiba Inu simetrik üçgeninden çıktıktan sonra sıkı bir aşamaya girdi. Zayıf bir yön bölgesinde olmaya devam etti. Benzer şekilde, MANA geçen gün menzile bağlıydı ve azalan satın alma etkisini ortaya koydu.

Öte yandan Chainlink, 15,6 dolar seviyesinin yakınında Kontrol Noktasının yeniden test edilmesini önlemek için 20 SMA’sını savunması gerekiyordu.

Shiba Inu (SHIB)

Kaynak: TradingView, SHIB / USD

Alt fiyat 22 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesine ulaştığında, alıcı 0,000018 $ seviyesinde devreye girdi. O zamandan beri, SHIB boğaları bir toparlanma başlattı ve trend çizgisi direncini (camgöbeği) kırdı.

Sonuç olarak, boğalar şaşırtıcı bir %75.5 yatırım getirisinden (4 Şubat’ın en düşük seviyesinden) sonra %23,6 Fibonacci direncini test etti. O zamandan beri SHIB, 0,00003 dolarlık desteği geri alırken simetrik bir üçgen (beyaz) gördü. Aşağıdaki herhangi bir yakın 20 EMA (yeşil) 0,000029 dolarlık bir yeniden teste neden olur.

Basın zamanında, SHIB 0,0000313 dolardan işlem görüyordu. Aşırı satım bölgesine doğru aşağı kanalda alçaldıktan sonra, RSI 58 puanlık direnci test eden beklenen bir desenli kırılma gördü. Şu andan itibaren, 0,0000291 dolarlık işaretin yeniden test edilmesini önlemek için yarım çizgiyi savunmak çok önemlidir. rağmen DMI çizgiler yükseliş eğilimi gösterdi, ADX hala SHIB için zayıf bir yön eğilimi gösteriyordu.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USDT

LINK boğaları, kritik 25,75 dolarlık direnci (önceki destek) kaybettikten sonra kontrolü kaybetti. Böylece, alt değer %53,09 (11 Ocak’tan itibaren) düşerek 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, alt yükseliş kanalında (beyaz) %43’ün üzerinde kazanç kaydettiği için boğalar nihayet 13.96 $ işaretinde göründü.

Geçen hafta, desenli bir kırılma gördü ve kritik 16.6 dolar seviyesini kaybetti. 20 SMA’nın (camgöbeği) altında sürekli bir kapanış, Kontrol Noktasının (kırmızı) yakınında olası bir yeniden teste neden olur.

Basın zamanında, LINK 16.6 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 16 Şubat’ta 60 seviyesini dürttükten sonra yarım hat desteğini kaybetti. Daha fazla geri çekilme, 45 noktasında destek bulacaktır. Ancak CMF kuzeye yöneldi ve yükseliş umutlarını koruyarak hala yükseliş tercihi sergiledi.

Merkezi olmayan (MANA)

Kaynak: TradingView, MANA / USDT

Yaklaşık %46’lık bir kaybın ardından (17 Ocak’tan itibaren), 22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesine geri çekildi. O zamandan beri, alt, 10 Şubat’a kadar şaşırtıcı bir %107.4 yatırım getirisi gördü.

3,3 dolar direnci bir aydan fazla bir süredir sağlam dururken, MANA bir yukarı kanal (sarı) kırılmaya tanık oldu ve 2,7 dolar işaretini test etti. O zamandan beri başka bir kanaldan çıktı ve son gün içinde 3,3-3,2 dolar arasında bir salınım aralığı buldu. Anında desteğinin altındaki herhangi bir kapanış, 3 dolarlık bir teste yol açabilir.

Basın zamanında, MANA 3.23 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesinden düştüğü için, RSI şimdi yarım hat desteğine meydan okumayı hedefliyor. Bunu tamamlamak için, Sıkma Momentum Göstergesi yüksek oynaklık aşamasına işaret etti.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu