Akademi

Shiba Inu Fiyat Geçmişi ve Tahmini

‘Dogecoin Killer’ tüm rekorları kıracak mı yoksa büyük bir çöküş yaşayacak mı? Hemen burada öğrenin!

Shiba Inu (SHIB), bir büyüme gören bir meme madeni paradır. 11430362.4% 28 Kasım 2020’deki başlangıcından bu yana ve olmaya devam ediyor binlerce sahip için bir umut. olarak da bilinir Dogecoin katili, Shiba Inu, adını taşıyan bir kişi tarafından geliştirilmiştir. ‘Ryoşi’.

SHIB jetonunun fiyatı düşerken, popülaritesi sadece fazla mesaiyi artırdı. Facebook’taki sayısız grup, milyonlarca takipçi ve tweet ve her hafta ana akım medyada manşetlerle, Shiba Inu’nun hala olduğu söylenebilir. memecoin dünyasının veliaht prensi.

Bunun birden fazla nedeni olabilir, ancak en büyüğü Tesla ve SpaceX’in sahibinden gelen destekleyici tweetlerin sayısıdır. elon muskardından Ethereum’un kurucusu, Vitalik ButerinShiba Inu sosyal medya dünyasında büyük bir popülerlik kazandı ve küçük bir fiyat değişikliği ile bile manşetlere girdi.

SHIB belirtecinden beri birçok milyoner yarattı ve Vitalik ve Elon gibi etkileyicilerden destek alarak, özellikle sosyal medya dünyasında popülaritesinde büyük bir artış gördü. SHIB token sahipleri, HODL felsefesini takip eder ve tokeni uzun süre tutmanın onları gelecekte zengin yapabileceğine kesinlikle inanırlar.

Shiba Inu neredeyse mevcuttur her büyük kripto borsasıBinance, Kucoin ve Coinbase dahil. İhtiyacınız olan tek şey, satın almak için jetonu destekleyen bu borsalardan herhangi birinde aktif bir hesap.

SHIB jetonunu satın almanın harika bir yolu Binance’dir. Aktif bir Binance hesabınız varsa şu adımları izleyin:

  1. Binance hesabınızda oturum açın.
  2. Sol taraftaki üst çubukta ‘Piyasalar’ı seçin.
  3. Bir sonraki ekranda, arama çubuğunun sağ tarafına gidin ve ‘SHIB’ yazın
  4. Şimdi Spot piyasayı seçin ve tercih ettiğiniz çifti seçin. SHIB ile ticaret yapmak istediğiniz para birimine bağlı olarak SHIB/BUSD, SHIB/USDT veya diğerleri olabilir.
  5. SHIB işlem çifti grafiği ekranında, sol taraftaki pencereden tercih ettiğiniz fiyattan bir emir verin.
  6. Satın alma emrini verdikten sonra, SHIB tokeninin piyasa fiyatı tercih ettiğiniz fiyata ulaşır ulaşmaz gerçekleşecektir. Sonuç olarak Binance cüzdanınızdaki token miktarını görebileceksiniz.

Shiba Inu (SHIB) başladı $0.000000000056 ve sonuna kadar gitti 0,000003791 ABD doları 10 Mayıs 2021’de. O zamandan beri, Shiba madeni parası dik bir düşüş yaşadı ve şu anda yaklaşık $0,000006453.

Bitcoin’in fiyatı 2021 Eylül ayının 3. haftasında düştükten sonra düştüğü için piyasa şu anda düşüşte. Ağustos ayında 50.000$ ve şu anda altında trend 45.000$ işareti. Tüm kripto para piyasasının dünyadaki en büyük kripto paranın trendini takip ettiği bilinen bir gerçektir, bu da BTC’nin belirli bir trend izlediğinde çoğu kripto paranın onun davranışını taklit ettiği anlamına gelir.

Piyasa düşüş eğiliminde olduğundan ve Shiba Inu şu anda $0,000006453jetonları satın almak ve elde tutmak için harika bir zaman olabilir.

gelince SHIB jetonu 1$ işaretine ulaştı, bazı kripto uzmanlarına göre, önümüzdeki aylarda şans son derece nadir. Bunun nedeni, SHIB jetonlarının arzının son derece yüksek olması, şu anda 1 katrilyon jetonda (Bunların %50’si Vitalik’e gönderildi Mayıs 2021’de onları kim yaktı). Bununla birlikte, kripto piyasası son derece öngörülemez olarak kabul edilir. Bu nedenle, madeni para Dogecoin modelini başarılı bir şekilde takip ederse, yakın gelecekte 1 dolar hedefine kolayca ulaşabilir.

Burada dikkate alınması gereken bir diğer husus da, birçok BTC meraklısının Bitcoin’in 100.000$ işareti Son düşüş eğilimi aksini söylese de, Bitcoin 2021’in sonunda 100 bin dolara dokunursa, SHIB tokeni büyük bir fiyat değişikliği görebilir. 1$ değilse, böyle bir durumda jeton kolayca 0,001$’a (hatta 0,01$) ulaşabilir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu