Kripto Para

Shiba Inu için oldukça yüksek bir yükseliş durumu olabilir [SHIB] ancak ve ancak …

Shiba Inu’nun fiyatı, son destek seviyesini vurduğu için dar bir noktada. Bu bariyerin kırılması, sahipleri için büyük bir kayıpla birlikte dik bir düzeltmeye yol açabilir. Bu nedenle piyasa katılımcılarının yakın gelecekte kripto piyasalarına karşı dikkatli olmaları gerekiyor.

Rusya Ukrayna’ya saldırdıktan sonra kripto piyasaları çöküyor

Bugün erken saatlerde, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırdığı haberinin ardından Bitcoin fiyatı düştü. Bu değer kaybının dalgalanma etkisi Shiba Inu ve piyasadaki diğer altcoinler tarafından hissedildi. İyileşme kavramı ilginç olsa da, durumun kendi kendine nasıl çözüldüğüne bağlıdır.

Sonucu tahmin etmek olası görünmese de, Shiba Inu’nun teknik bilgileri, SHIB’nin yakın geleceğini belirlemede 0.0000207 dolarlık bir destek seviyesinin kritik olacağını ortaya koyuyor.

Bu bariyerden bir sıçrama, iyileşmenin anahtarı olacaktır. Bu durumda yatırımcılar Shiba Inu’nun fiyatının %13’lük bir yükselişin ardından 0.0000235 dolarlık engelde koşmasını bekleyebilirler. Bununla birlikte, oldukça yüksek bir durumda, jeton meme, kontrol hacim noktasını 0.0000276 $ olarak etiketleyebilir.

SHIB 0.0000207 $ destek seviyesini kırarsa, olası olmayan bir senaryo kendiliğinden başlayacak. Bu hareket hayati önem taşıyor ve bu nedenle, bir arıza SHIB’yi %55’lik bir çöküş anlamına gelen 0.00000948 $’a kadar düşürecek.

Yükseliş senaryosu mantıklı olsa da, yatırımcılar esas olarak 50 ve 200 günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) arasındaki düşüş eğilimi nedeniyle şüpheci olmalıdır. Ayrıca, meme jetonu oldukça uzun bir süredir kontrol hacminin altına düştü ve düşüş sonucuna daha fazla güven verdi.

Kaynak: SHIB / USDT TradingView’de

Kâra bir göz mü?

365 günlük Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modeli, yazının yazıldığı sırada %14,4’te geziniyordu ve bu, bir satış olasılığının devam ettiğini gösteriyor. Bu gösterge, SHIB’yi geçen yıl satın alan yatırımcıların ortalama kâr / zararını tahmin etmek için kullanılır.

Pozitif bir değer, bu yatırımcıların kârda olduğunu ve satma olasılığının yüksek olduğunu gösterir. Bu nedenle, %14,4 rakamı, geçen yıl SHIB satın alan sahiplerinin kârlı olduğunu ve piyasalardaki belirsizliğin artması durumunda satma olasılığının yüksek olduğunu ortaya koymaktadır.

Kaynak: Santiment

Piyasa Shiba Inu’nun fiyatı için çitlerdeyken, yalnızca 0.0000207 dolarlık destek seviyesi kırılırsa düşüş senaryosu gerçekleşecek. Bununla birlikte, alıcılar devreye girer ve birikim yapmaya karar verirse, SHIB’nin daha yüksek bir trend oluşturması ve kontrol hacmini 0,0000276 dolardan yeniden test etmesi için iyi bir şans var.

Son derece yükseliş durumunda, meme jetonu 100 günlük SMA için 0,0000319 dolardan koşabilir ve toplam kazancı %52’ye getirebilir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu