Kripto Para

Shiba Inu’nun bir birikim aşamasına olası girişi ile sonra ne yapmalı?

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Shiba Inu, son aylarda Dogecoin ile birlikte popüler meme paralarından biri olarak kendini kanıtladı. Bir noktada, bir süredir Dogecoin’den daha büyük olan piyasa değeri bazında ilk 10’da yer aldı. Yazma sırasında, CoinMarketCap’te 14. sıradaydı. Son zamanlarda, Shiba Inu’nun yöneticileri, 99.000 parsel dijital gayrimenkulün piyasaya sürüleceği madeni paranın Shiberse’sini açıkladı.

SHIB- 1D

Kaynak: SHIB / USDT TradingView’de

Dijital gayrimenkul fiyatları son birkaç aydır hızla yükseliyor ancak aynı şeyi SHIB için söylemek mümkün değil. Geçen yıl Kasım ayından bu yana Shiba Inu için belirgin bir düşüş trendi söz konusuydu – ancak madeni para bu düşüş trendinin durmuş olabileceğini gösterdi.

Fiyat grafiklerinde, 0.00003319 $ ve 0.00002045 $’ın son birkaç aydaki SHIB için en yüksek ve en düşük aralığına benzediğini görebiliriz. Ayrıca, 0.00002717 $ direnç olarak hareket etmesine rağmen, geçen hafta 0.00002512 $ seviyesindeki talep alanına saygı duyuldu.

Daha uzun vadeli bir eğilim değiştiğinde, genellikle birikim aşaması olarak adlandırılan uzun bir yan ticaret dönemi vardır. Bu, daha büyük piyasa katılımcılarına varlığı bir sonraki ayağı yükselmeden önce almaları için zaman verir. Ancak 0.00003319 dolar desteğe çevrilmedikçe, trend yükseliş olarak kabul edilemez.

Akılcı

İşte Shiba Inu'nun bir birikim aşamasında olmasının nedeni budur

Kaynak: SHIB / USDT TradingView’de

RSI, Kasım ortasından Şubat başına kadar nötr 50 çizgisinin altında kaldı. Bu ayın başlarındaki ralli, piyasa yapısını yükselişe kaydırmadı, ancak bir aralığın kurulmuş olabileceğini gösterdi. Yazma sırasında, RSI zayıf düşüş momentumu gösterdi.

CDV, 0.00003319 dolardan reddedildikten sonra son birkaç gün içinde kırmızıya döndü. Chaikin Para Akışı da -0.05’in altındaydı ve bu da piyasadan önemli miktarda sermaye akışı olduğunu gösterdi.

Çözüm

Bir aralığın oluşumu ve SHIB’nin bir birikim aşamasında olabileceği fikri muhtemel görünüyordu. Bununla birlikte, savaş haberleri kötüleşirse ve yatırımcılarda daha fazla korku yaratırsa, kripto piyasası önümüzdeki haftalarda güneye dönmeye karar verebilir. O zamana kadar, 0,00002060$ ve 0,000025$ alanları, daha uzun vadeli satın alma fırsatları sunabilir ve 0,00003319$’dan kar elde etmeyi hedefler.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu