Kripto Para

Shumo kendi jetonunu piyasaya sürecek!

ŞumoEthereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir deflasyonist token, kripto alanında dalgalar yaratıyor, tokenini piyasaya sürdü. Lansmanından sonraki birkaç gün içinde, pazarlamaya başlamadan önce gözle görülür bir hacim elde etti.

Shumo, sürdürülebilirlik sorununu kendi gelirini yaratarak çözmeyi amaçlıyor ve hissedarlar kârın %100’ünü paylaşıyor.

Geri Alımlar ve Yakmalar

Shumo, arzının deflasyonist kalmasını sağlamak için periyodik geri alımlar ve yakmalar sunar, daha da önemlisi, jeton sahipleri önemli konularda, ticarette ve çiftlik jetonlarında oy kullanabilir. Proje emekleme aşamasında olmasına rağmen, CEO Caesar her şeyin Shumo’nun kripto para birimi endüstrisinde bir ev ismi haline gelmesine yönelik olduğuna inanıyor.

Shumo Ebedi İmparatorluk Fonunun Özellikleri

Benzersiz bir şekilde, tüm işlemlerin %4’ünün fonda tutulmasını sağlayan Ebedi İmparatorluk Fonu’nu oluşturmuştur. Ebedi İmparatorluk Fonu’nun özü, onu geri satın almak ve yakmak için elde edilen tüm karlarla bir yatırım olarak kullanmaktır. %2 yansıma, sahiplerinin daha fazla jeton kazandığı ve her jetonun değerinin arttığı anlamına gelir.

Ebedi İmparatorluk Fonu, kullanıcıların piyasa düştüğünde altcoin satın almak için sabit paraları tutmasına izin verir. Ayrıca yüksek, orta ve düşük riskler dahil olmak üzere farklı profiller sunar. Ayrıca platform, Shumo geri satın alma özelliği aracılığıyla token toplama ve kazanma fırsatı sunar. Ek olarak, yatırım, iyi performans gösteren diğer meme paralarına yatırım yaparken NFT’leri kar için alıp satmanıza olanak tanır.

Fonun önemli kısmı, herkesin piyasada kısa vadeli kar elde edebilmesidir. İlginç bir şekilde, yatırımcıların girişi azaldığında piyasada hızla kaybolan diğer jetonların aksine, gelir elde ettiği için Shumo için bu farklıdır.

Pazarlama müdürüne göre, “Shumo, herkesin grafiğindeki gelişimini görmesi için sık sık abartmaya bağlı değil.” Ek olarak, yatırımcılar geri alım fiyatını artırmaya yardımcı olan yansımalar alırlar. Aynı zamanda, bu gerçekleştikçe yatırımcılar daha fazla token alırlar.

Shumo Hakkında

Shumo, yatırımcıların kendi macera kitaplarını seçmelerine izin veren deflasyonist bir jetondur. Token sahiplerinin projeyi etkileyen faaliyetlere oy vermelerini sağlar. Shumo, NFT’ler de dahil olmak üzere diğer yatırım biçimlerini dahil etmeyi planlıyor ve bu da onu Ethereum Blockchain’in Büyük Şampiyonu yapıyor.

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/shumo/

değiştirme: https://app.uniswap.org/#/swap?outputCurrency=0xeaa2c985abf14ac850f6614faebd6e4436bea65f&chain=mainnet&inputCurrency=ETH

Dextools: https://www.dextools.io/app/ether/pair-explorer/0x8853c80490337b0c742c0d2da9be2275f82a598c

Sosyal bağlantılar

Telgraf: https://t.me/shumoofficial

Twitter: https://twitter.com/shumoofficial

Orta: https://medium.com/@Shumoofficial

Instagram: https://instagram.com/shumoofficial

Tiktok: https://www.tiktok.com/@shumoofficial

Medya bağlantısı

Proje: Şumo

Kişi Adı: Şumo

Adres: ABD / NY

E-posta: [email protected]

İnternet sitesi: https://shumo.io/

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu