Akademi

SimpleHold Cryptocurrency Cüzdan İncelemesi

Bir blok zinciri ile uğraşırken, güvenlik her şeyden önemlidir. Sözcük teknolojinin içine gömülü olmasına rağmen, varlıklarımız söz konusu olduğunda son derece uyanık ve temkinli olmalıyız. Ya kripto para birimine yeni başlıyorsanız? Başlangıçta ne yapmalısınız ve risklerinizi nasıl azaltabilirsiniz?

Çözüm bir cüzdan. Evet, şüphesiz kripto para birimi ile uğraşırken atmanız gereken adım budur. Soğuk ve sıcak cüzdan arasında seçim yapabilirsiniz, ancak size güvenlik anlamına gelen en popüler ve kullanışlı sıcak cüzdanı göstereceğiz. Değerli eşyalarınızı içeren bitcoin kasanızın anahtarıdır. İyi bir cüzdan, isteklerinizi ve arzularınızı karşılamalıdır, bu nedenle mühendisler onu SimpleHold cüzdanı tasarladı ve adlandırdı.

Sıcak cüzdan tam olarak nedir?

Sıcak ve soğuk cüzdan arasındaki temel fark, birincisinin internete bağlı olması, ikincisinin ise internete bağlı olmamasıdır. Bu nedenle mobil, web tabanlı ve masaüstü cüzdanlara sıcak cüzdanlar denir. Bu bir gadget değildir; tamamen dijitaldir.

Sıcak cüzdan nasıl çalışır?

Kriptografi genel anahtarları ve özel anahtarlar, her kripto para cüzdanının hayati bileşenleridir. Genel anahtarlar, cüzdanın tanımlanmasına yardımcı olmaları ve kullanıcının kimliğini ifşa etmeden token alabileceğini göstermeleri bakımından hesap kullanıcı adlarına benzer. Özel anahtarlar, kullanıcının cüzdana erişmesine ve bakiyeleri kontrol etmesine, işlemleri gerçekleştirmesine ve çeşitli başka şeyler yapmasına olanak tanır. Anahtarlar olmadan cüzdan tamamen değersizdir.

Sıcak bir cüzdanın İnternet bağlantısı vardır. Finansal işlemlerin dijital olarak kısa sürede tamamlanmasını kolaylaştırır. İşlemler basit ve hızlıdır. Jetonlarınız ve para birimleriniz hemen cüzdanınıza teslim edilir.

Binance ve Coinbase gibi büyük ve tanınmış borsaların kendi sıcak cüzdanları vardır, bu da platformda bir cüzdanınız olduğunda kripto para biriminizle işlem yapmayı kolaylaştırır.

Isıtmalı cüzdanların bazı bariz faydaları

Kullanımları basittir. Niye ya? Sürekli olarak kullanılabilirler (İnternet bağlantınız olduğu sürece), bu da birçok kişinin işlem yapmak veya bitcoin elde etmek için mobil sıcak cüzdanları kullanması nedeniyle oldukça uygundur. Bu tür temel eylemler için soğuk bir cüzdana gerek yoktur. Fişi prize takmanız ve her yere yanınızda götürmeniz gerekeceğinden, bunu soğuk biriyle yapmak zor olacaktır.

Donanım (“soğuk”) cüzdanlar 150 $ civarında değişebilse de, kullanımı ücretsizdir. Yani, kripto aleminde yeni başlayan bir acemiyseniz, yatırım yapmaya hazır olmayabilirsiniz. bir cüzdanda biraz ek para.

Sıcak cüzdanlar, kendi kişisel bankanız gibi hareket etmenizi sağlar. Mülkünüzden sorumlu başka bir kişi veya taraf yoktur. Özel anahtarlarınıza erişimi olan tek kişi sizsiniz. Sıcak cüzdanları kullanarak finansal sistemi daha iyi anlarsınız. Veri ihlalleri veya varlıklarınızın kaybı ile ilgili endişeleriniz yok.

NFT galerinizi gittiğiniz her yere yanınızda taşımak için yalnızca sıcak cüzdanlar size türünün tek örneği bir seçenek sunar.

Sıcak Cüzdanınızı Güvende Tutmak İçin İpuçları

  • Resmi web sayfasından sıcak bir cüzdan aldığınızdan emin olun.
  • Halka açık Wi-Fi üzerinden kaydolmaktan kaçınılmalıdır. Başka seçeneğiniz yoksa akıllı telefonunuza güvenilir bir VPN yükleyin.
  • Güçlü ve tahmin edilmesi zor bir şifre hala belli değil, bu yüzden pişman olmayacağınız bir şifre seçin.
  • Tüm cihazlarınızı en yeni yazılımlar, antivirüs uygulamaları ve işletim sistemi güncellemeleri ile güncelleyin.
  • Cüzdanınızı yedekleyin – tohum cümlenizi güvenli bir yere, tercihen yazılı olarak kaydedin.

SimpleHold cüzdanları, güvenlik ve rahatlık arasında sağlam bir karışım sağlar; kripto para varlıklarını yönetmek için hızlı, akıllı ve kolay bir yöntem arayan kişiler için iyi bir uzlaşma ve çözüm. Yapabilirsiniz faydalanmak uygun şekilde davranırsanız, sıcak cüzdanınız maksimum potansiyeline ulaşır.

basit cüzdan 2

SimpleHold, Chrome, Firefox, Opera ve Brave tarayıcılarında kullanılabilen çoklu kripto para cüzdanıdır. Ayrıca bir tarayıcı uzantısına ve mobil uygulama Kripto para biriminizle hızlı işlemler ve diğer çevrimiçi işlemler için. Cüzdan, sizin için sürekli genişleyen, gelişen ve değişen SimpleSwap borsasının heyecan verici ve iddialı bir girişimidir. Güvenli Şimdi SimpleHold ile kripto varlıklarınız.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu