Kripto Para

Solana, ETC ve FTM Fiyat Analizi: 06 Mart

24 Şubat’tan sonra piyasa oldukça hızlı toparlansa da, ayılar dönmeye devam etti. Solana, ETC ve FTM gibi şirketler 1 saatlik grafikte benzer eğilimler yansıttı.

Solana (SOL)

Kaynak: TradingView, SOL / USD

SOL 24 Şubat’ta 77.50 dolardan destek almak için 105.40 dolardan düşerek avantajını kaybetti. Ancak, alıcılar kurtarmaya geldi ve alt hızla geri döndü.

Sonraki altı gün boyunca SOL, direnç olarak 105 dolar seviyesini geri almayı başardı. Bununla birlikte, ayılar, trend çizgisi desteğini (turuncu kesikli çizgi) kırdığı ve 5 Mart’ta 86.70 dolardan ani desteği yeniden test ettiği için son üç gün içinde onu aşağı itmeyi başardı.

Basın zamanında, SOL 88.49 dolardan işlem gördü. Böylece bir önceki güne göre %1,49 düşüş kaydetti. bu RSI 42.84’te zayıf görünüyordu ve hatta AO hala sıfır çizgisinin altındaydı. Teknikler, SOL’un 87 dolarlık destek seviyesini bir kez daha test edebileceğini ima ediyor.

Ethereum Klasik (ETC)

Kaynak: TradingView, VB / USD

Ethereum Classic (ETC), aşağı yönlü bir kanal izlediği için 32.94 dolar seviyesinde pozisyonunu kaybetti ve iki ayın en düşük seviyesi olan 23.66 dolar seviyesinde destek kazandı. Ancak alıcılar devreye girdi ve 1 Mart’ta 30.43 dolar seviyesini test etmek için coini yukarı doğru itti.

Alt, ayılar onu aşağı itmeden önceki üç gün boyunca aynı bölgede işlem gördü. ETC, 27.10 dolarlık acil destek seviyesini sırasıyla 5 ve 6 Mart’ta iki kez yeniden test ederek onu zayıflattı. Yazma sırasında, ETC bir önceki güne göre %2.1 düşüşle 27.29 dolardan işlem görüyordu.

bu RSI 31.97’de gezindi ve düşüş yönlü bir hareket gösterdi. hatta CMF sıfır çizgisinin altında sallandı. Bir sonraki destek seviyesi 26.08 dolarda olabilir.

Hayalet (FTM)

Kaynak: TradingView, FTM / USD

Fantom (FTM), 24 Şubat’ta 1,34 dolar seviyesinde kritik desteğe ulaşmak için 2,05 dolar işaretinden düşerken aşağı yönlü bir takoz izledi. Alıcılar, madeni parayı listelerde yukarı itmek için hızla devreye girdi. Bundan sonra, alt, önümüzdeki altı gün içinde hızla 2.05 $ işaretine ulaştı.

Ancak, ayılar onu bir kez daha aşağı itti. 2 Mart’tan sonra FTM, 1,62 dolarlık bir tabana ulaşmak için trend çizgisi desteğini (turuncu kesikli çizgi) kırdı. Yazının yazıldığı sırada FTM, önceki güne göre %4,75 düşüşle 1,61 dolardan işlem görüyordu.

32.23’te RSI düşüş eğilimine girdi. Aslında, DMI aynı zamanda düşüş yönlü bir geçiş öngördü. Teknik veriler, FTM’nin önümüzdeki günlerde daha fazla düşüş hareketi görebileceğini ima ediyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu