Kripto Para

Spellfire, kullanıcılar için ’10 günlük büyüme’ sprintini başlatıyor

Spellfire, 30 yıllık tarihi muhteşem bir deneyime sığdırdı ve onu yarının en son trendleriyle birleştirdi. NFT’lerin geleceğini tanımlamak ve tahsil edilebilir kart oyunlarına yeni standartlar eklemek, oyun geliştiricilerin temel hedefleri haline geldi.

St. Sevgililer Günü, oyunun gelişiminde önemli bir tarihe işaret ediyor. “Şu andan itibaren arka arkaya 10 gün boyunca dev haberler – ünlüler, MV entegrasyonları, sızıntılar – ilk öğrenen siz olun!” sosyal medya kanallarında yer aldı ve tüm hayranlarının ilerlemeyi yakından takip etmesini sağladı, ayrıca $ SPELLFIRE listelerinde görünen yeşil mumlara da baktı.

Spellfire son zamanlarda çalıştı, büyüdü, geliştirdi ve birçok ortaklık ve anlaşma yaptı. Oyunun gelişimi inanılmaz hızlara ulaştı ve neredeyse gösterilmeye hazır. Her gün şaşırtıcı gelişmeler vaat etmeye başlayan ’10 Günlük Büyüme’ sprintinde en iyi haberler paketlendi.

Yeni NFT’ler, ünlü destekçiler, oyun içi ortaklıklar, gizli zirveler, oyunun entegrasyonları ve elbette – avcılar için büyük ödüller sadece başlangıç ​​diyorlar. Oyunun hayranları için takvimi kesinlikle izlemeye değer.

İşte şimdiye kadar sundukları:

  • Bir teknik incelemeden daha fazlasını satın alın. Spellfire dört yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte ve bunu gösteriyor. Yeniden tasarlanan fiziksel oyun, bu yıl içinde Unity destekli dijital versiyonuyla birlikte masaüstünde oynanabilir durumda.
  • En iyi getiriyi arayanlar zemin kata girmeli. Sınırlı Prime Edition NFT kartları şimdiden raflara ulaştı. Açık deniz Polygon kullanıcıları için ve yakında diğer zincirlere de ulaşılacağına söz veriliyor.
  • Oyunu oynamaya gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde kazanın. Spellfire’ın Orijinal NFT kart sahipleri %90’a varan kazanç iskambil kopyalarının müteakip satışlarından elde edilen kardan. NFT’ler, birinci sınıf sürüm sahipleri için 10X’lik inanılmaz bir yatırım getirisi sunar.
  • Fiziksel ve dijital sürümler, hem masa üstü oyuncuların hem de PC oyuncularının ihtiyaçlarının iyi karşılanmasını sağlar. Bu düşünce süreci kripto dünyasına da uzanıyor. Oyun, Polygon, Solana ve BSC’de basılan çok zincirli NFT’leri destekleyen ilk oyunlardan biri olacak.
  • 2022, avatarların ve çevrimiçi buluşmaların yaygınlaşmasıyla şimdiden ‘meta evren yılı’ olarak kabul edildi. Spellfire’ın tasarımı bu düşünceyle çelişiyor. Etkileşim üzerine büyük bahis yaptı ve çok sayıda yalnızca dijital CCG ile kaybedilen insan unsurunu korudu.

Büyüde yeniden ustalaşın şimdiye kadarki en iyi Spellfire! Yeni kartlar, yeni mekanikler ve oynamanın yeni yolları, hem yeni hem de yerleşik izleyiciler için onu taze tutuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu