Kripto Para

Stellar, NEAR, Filecoin Fiyat Analizi: 01 Mart

Genel hissiyat son 24 saatte hızlı bir iyileşme kaydederken, Stellar ve NEAR’ın RSI hafif bir geri çekilmeyle karşılaşmadan önce aşırı alım seviyelerini test etmeye baktı. Öte yandan, Filecoin’in Süper Trendi, yakın vadede yüksek volatilite yanıp sönerken yeşil bölgede olmaya devam etti.

Yıldız (XLM)

Kaynak: TradingView, XLM / USD

Alt, Ocak ayının en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra, tüm seviyelerinin üzerine çıkarak etkileyici kazançlar elde etti. EMA Şeritleri. Ancak satıcılar 0.2464 dolar seviyesinde güçlerini hızlandırdıkları için XLM bir aşağı kanala (sarı) indi.

Değerinin %37’den fazlasını kaybettikten sonra XLM, 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu aşamada, 20 EMA güçlü bir direnç göstermeye devam etti. Son beş gün içinde, XLM %21 arttı ve alt kanalından çıktı. Ayrıca, boğalar daha yüksek dipleri işaretlerken 0.19 dolar direncini test etmeye devam etti. Bu yörünge artan yükseliş etkisini ortaya çıkardı. Bu direncin üzerindeki herhangi bir kapanış, testi 0,209 dolar seviyesine doğru itebilir.

Basın zamanında, XLM 0.198 dolardan işlem görüyordu. bu boğa RSI bir yukarı kanalda hareket etti ve 59 işaretinin üzerine atladı. Şimdi, büyük olasılıkla bir geri çekilmeden önce aşırı alım işaretini test etmeye çalışacak.

Yakın protokol (YAKIN)

Kaynak: TradingView, YAKIN / USDT

15 Ocak’taki ATH’sinden bu yana NEAR, değerinin %62,83’ünü kaybetti ve 24 Şubat’ta 11 haftanın en düşük seviyesine doğru koştu. Ayrıca, 10,9 dolar seviyesindeki kritik direncini (önceki destek) kaybetti.

NEAR, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) dökümüne tanık oldu. Bu düşüş, güçlü bir düşüş trend çizgisi desteği (sarı, kesikli) oluşturdu. 7,6 dolarlık yatay destek trend çizgisi desteğiyle çakışırken, NEAR kendisini 7,6 dolar seviyesinden aldı. Son dört günde %29,6’nın üzerinde kazançla, 9,5 dolarlık desteği geri aldı ve yükseliş eğilimi gösterdi.

Basın zamanında, alt 9,752 dolardan işlem görüyordu. rekor düşük seviyesine indikten sonra, RSI aşırı alım seviyesini test etmeye çalışırken üstel bir büyüme gördü. Bununla birlikte, ADX oldukça zayıf kaldı ve YAKIN için oldukça kırılgan bir yön eğilimi gösterdi.

Dosya parası (FIL)

Kaynak: TradingView, FIL / USD

FIL ayıları, yukarı kanaldan (sarı) ayrıldıktan sonra dik bir düşüş başlattı. Bu düşüşle birlikte alt, Ocak ayının en düşük seviyelerine ulaştı ve geçen aydan bu yana 16-25 dolar arasındaki salınım aralığını sağladı.

Son birkaç gün içinde FIL, son beş günde %28.08’lik bir yatırım getirisi sağlayan kanal üstü bir toparlanma gördü. Bu arada, süper trend al sinyali vermeye devam etti. Anında test desteği artık yukarı kanalın alt trend çizgisinde duruyordu.

Basın zamanında, FIL 21.38 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesinden düştükten sonra, RSI trend çizgisi desteğini test etmeye başladı. 58 seviyesinin altındaki herhangi bir yakınlık boğalar için zararlı olacaktır. Ayrıca Sıkma Momentum Göstergesi devamlı olarak yanıp sönen gri noktalar. Bu nedenle, hala yüksek bir oynaklık aşaması gerektirir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu