Kripto Para

Team Heretics, Outer Ring’in metaverse’i için savaşa katılıyor

Dış Halka MMO Team Heretics ile bir işbirliği anlaşması imzalayarak onları meta veri tabanında bulunan ilk resmi espor kulübü yaptı. Ekip, Great Silver City’de kendi alanlarıyla sayacak, markalı ürünler yaratacak, bir klan oluşturacak ve oyunun tokenize edilmiş ekonomisinde faaliyet göstermeye başlayacak.

Bu stratejik ittifak, yeni oyuncuları Outer Ring’in ekosistemine çekmenin, farklı kitlelerle etkileşime girmenin ve topluluğun genel olarak büyümesini sağlamanın anahtarıdır. Team Heretics, kripto oyun ekosistemine ilk yaklaşımı benimseme ve NFT’lerin ve Kazanmak için Oynama olanaklarını keşfetme fırsatını yakalayacak.

Metaverse’deki kafirler

Team Heretics, dünyanın en büyük İspanyolca konuşan fandomuna sahip espor kulübüdür. Markaları etrafında gelişen eğlence ekosistemi, ana akım kültürün birçok yönünden içerik oluşturulmasını sağlar. Etkileyicileri, profesyonel oyuncuları ve yayıncıları, Outer Ring meta veri tabanında yeni deneyimler ve içerik yaratacak.

Bu ortaklığa yönelik ilk yaklaşım, Madrid’deki Gaming Hub’larının Great Silver City şehir merkezinde çoğaltılmasını ve kişiselleştirilmiş görünümlerin oluşturulmasını içeriyor. Oyuncular bir sonraki teknik demo sürümünde ilk görünümleri deneyebilecekler. Ayrıca Team Heretics, oyun içeriği ve topluluk yönetimi oluşturma konusundaki teknik bilgilerini sağlayarak Outer Ring MMO’ya yardımcı olacaktır.

Ek olarak, Team Heretics, topluluklarını Outer Ring’in metaverse’inde büyütmeyi planlıyor. Bir klanın yaratılması, oyuncuları 5 farklı ırk ve rol arasında seçim yaparken, gezegenlerin ve kaynakların kontrolü için rekabet etmelerine izin verecek. Kulüp ayrıca birden fazla türde alan, etkinlik oluşturabilecek ve hatta Galaktik Çeyrekleri kullanarak doğrudan oyundan para kazanabilecek.

Outer Ring’in geliştirme ekibi, Team Heretics’e büyük takdirlerini ifade etmek ve onları evrenimize davet etmek istiyor. Lobide görüşürüz!

Web sitesi: https://outerringmmo.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Outer-Ring-MMO-111124460754710

Twitter: https://twitter.com/OuterRingMMO/status/1500063769006952448

Instagram: https://www.instagram.com/outeringmmo/

YouTube: https://www.youtube.com/c/OuterRingMMO

Reddit: https://www.reddit.com/user/OuterRingMMO/

Telgraf: https://t.me/outerringofficialeng

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu