Akademi

Teknik Analiz: Baby Doge Coin (BABYDOGE) Fiyat Tahmini 2022

Baby Doge Coin (BABYDOGE), tüm piyasa düştüğünde bile yükseliş piyasası yapısını sürdürdü. Token yükseliş trendine devam edecek mi? Öğrenmek için daha fazlasını okuyun!

Bitcoin (BTC), 33 bin seviyesinden mükemmel bir şekilde sıçradı. Fiyat daha yüksek seviyeleri test edecek gibi göründüğü için, bazıları çantaları bazı memecoin’lerle doldurmanın karlı olduğunu düşünebilir. Bu tokenlar, 2021’de en kazançlı getirilerden bazılarını sağladı. Bu nedenle, trend yeniden başlamadan önce yeni memler aramak çok önemlidir.
Baby Doge Coin (BABYDOGE), Ağustos ayında OKX’te listelendikten sonra, token önemli bir fiyat artışı yaşadı. Destek seviyesi etrafında iyi bir şekilde konsolide edildi ve bu da onu tekrar pompalanması en muhtemel memecoinlerden biri haline getirdi.
Bu teknik analizde, BABYDOGE fiyatını birkaç zaman diliminde gözlemlemek için birden fazla teknik gösterge kullanacağız. Hadi kontrol edelim!

Yukarıda görülebileceği gibi, 4 saatlik grafik 0.0000000036 ile 0.0000000045 arasında net bir aralıktadır, bu nedenle, 45 ila 48’i hedefleyen 36 alan civarında uzunları almak en iyisidir.

Eğer fiyat 0.000000000484 seviyesini çevirebilirse, potansiyel olarak yeni th’lere tekrar ulaşılacağını tahmin edebiliriz. 0.000000003646’nın altında 4 saatlik bir kapanış, muhtemelen %28’e varan bir düşüşe yol açabilecek çok sayıda zayıflığa işaret edecektir.

Fiyat, yükseliş piyasası yapısı gösteren günlük grafikte daha yüksek dipler oluşturuyor. Fiyatın bu zaman diliminde 0.0000000035 alanının altına düşmemesi koşuluyla, muhtemelen arz bölgesini test edecektir. Bununla birlikte, bu tedarik bölgesine bağlı kalmak tehlikelidir. BABYDOGE çevirmeyi başarırsa, kesinlikle daha yüksek fiyatlara kapı açacaktır. 4 saatlik grafikte açıklandığı gibi, aşağıdaki herhangi bir kapanış, fiyatın değerinin en az %20’sini kaybetmesine neden olacaktır.

BABYDOGEBTC 115 sat ile 97 arasında net bir aralıkta. Fiyat şu anda düşüş trendinde; ancak, satıcıların yakıtının bittiğini gösteren daha az şiddetli düşüşler yaşamaya başladı. BTC’nin güç göstermesini sağlayarak, bir geri dönüş beklentisiyle düşüklere doğru herhangi bir hareketi teklif etmek mantıklıdır.

BABYDOGEBTC 97 sat’ın altında kapanırsa, BTC’nin öngörülebilir gelecekte daha iyi performans göstermesi muhtemeldir. Madeni paraları en yakın rakipleriyle karşılaştırmak her zaman iyidir, bu nedenle BABYDOGE’un SHIB ve DOGE’ye göre nasıl göründüğünü görmek akıllıca olacaktır. Çizelgeleri kontrol edelim!

BABYDOGESHIB’nin yaklaşık bir buçuk haftadır olduğu aralığın üzerine çıkması için kırılması gereken açık bir tedarik bölgesi var. Bu, satıcılar zayıflamadan ve trend çizgisi kırılmadan veya alıcılar zayıflamaya ve talep bölgesi kırılmadan önce beklenmelidir. BABYDOGE boğaları daha iyi performans göstermesini istiyorsa, fiyat trend çizgisini kırmalıdır. 0,000185 seviyesi, önemli bir talep bölgesi olduğu için iyi bir destek sunacaktır. Belirteç bu seviyenin altına düşerse, SHIB’nin öngörülebilir gelecekte daha iyi performans göstermesi muhtemeldir.

Görüldüğü gibi BABYDOGE/DOGE 0.0000000030014 ile 0.000000026527 arasında değişmektedir. Fiyat, satıcıların yorulabileceğini göstererek düzleşti, bu nedenle aralığın altına doğru herhangi bir hareket iyi bir satın alma fırsatı olacaktır. Fiyat 0.000000030014’ü değiştirebiliyorsa, yükseldiğini ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini aldığını varsaymak akıllıca olur. Fiyat 0,0000000026527’nin altına düşmezse, BABYDOGE’un DOGE’den daha iyi performans göstermemesi için hiçbir neden yoktur.

  • BTC, potansiyel olarak bir dip oluşturan 33k seviyelerini sekti. Fiyat yakında daha yüksek seviyeleri test edecek gibi görünüyor.
  • BABYDOGE, Ağustos 2021’de OKX’te piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık %250’lik bir artış yaşadı.
  • BABYDOGEUSDT grafiğinde fiyat, 0.0000000036 ile 0.0000000045 arasında net bir aralıkta konsolide oluyor. En yüksek aralığı hedefleyen en düşük aralıkta uzunları aramak en iyisidir. Menzil yükseklerini çevirebilirsek, tüm zamanların en yüksekleri oyunda olabilir. Günlük grafik hala yükseliş trendinde.
  • BABYDOGE/BTC 4 saatlik grafik de 170 sats ile 97 sats arasında net bir fiyat aralığında fiyatla yükseliş trendinde. 84 sat’ın altındaki herhangi bir kapanış, BTC’nin öngörülebilir gelecekte daha iyi performans göstermesini sağlayacaktır.
  • BABYDOGE’u SHIB ve DOGE ile karşılaştırırken, BABYDOGE’un her iki madeni paradan daha iyi performans göstermemesi için hiçbir neden yoktur. BABYDOGESHIB’nin sağlanması, 0,000185 – 0,00017 talebin üzerinde tutabilir, muhtemelen daha iyi performans gösterecektir. BABYDOGEDOGE trend çizgisini pompalamalıdır, o zaman ATH’ler oyunda olabilir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu