Akademi

Teknik Analiz: Floki Inu (FLOKI) Fiyat Tahmini 2022

FLOKI, Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. O zamandan beri, piyasa kırmızıya döndüğü için ilk tabanına indi. İşte CMC-Alexandria’nın bir sonraki olası hareketiyle ilgili bir analizi!

Floki Inu (FLOKI), köpeklerle ilgili en büyük memcoinlerden biridir. Birkaç ay önce Floki, fiyatta büyük bir artış gördü. 4 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yaptıktan sonra, halen yürürlükte olan düşüş trendine başladı. Şu anda, FLOKI’nin yeniden dibe vurduğuna dair işaretler var, ancak token etrafındaki hype tekrar yükselirse bir sonraki ayağı yakında görmemiz mümkün.
Bu yazıda Floki Inu’nun fiyat hareketini analiz etmek için sadece teknik analiz değil temel analiz de yapacağız. Temel hususlar, projenin pazarlama stratejisini ve bazı özelliklerini gözlemlemeyi içerecektir. Ayrıca farklı zaman dilimlerindeki grafiklere de bakacağız.

Floki Inu, CoinMarketCap’e göre memecoin kategorisinde 32. sırada (yazım sırasında) en popüler memecoinlerden biridir.

Ekip şu anda üç kamu hizmeti projesi üzerinde çalışıyor:

  • Valhalla: NFT oynayarak kazanılan metaverseleri
  • Flokiplace’ler: Bir NFT ve mağazacılık platformu
  • Floki Üniversitesi: Bilgilendirici içerik/eğitim sağlayan bir platform

Floki Inu, Elon Musk’ın kardeşi Kimbal’ın bir projesi olan Million Gardens Movement adlı projeyle de ortak oldu. Bu örgütün amacı, küresel gıda güvensizliğine karşı mücadele etmektir.

Floki Inu’nun pazarlama kampanyaları aylardır devam ediyor ve asıl amaç dünyanın dikkatini sadece tokenin kendisine değil aynı zamanda kripto para piyasasına da çekmek. İnsanlar Floki Inu’yu birçok ülkede otobüslerde, caddelerde ve istasyonlarda gördüler. Proje ayrıca Hint ve İspanyol kulüpleriyle ortaklık kurarak futbol dünyasına da girdi.

23 Ocak’ta Floki Inu’nun arkasındaki ekip, merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) yükseltmesinin ilk aşamasını tamamladı.

FLOKI Ekim ayı sonunda yükselmeye başladı ve 0.000344$’dan yeni bir ATH 4 Kasım’da

ATH yapıldıktan sonra uzun bir düşüş trendi başladı. Fiyat sürekli olarak daha düşük zirveler ve daha düşük düşüşler yaptı.

Bu düşüş trendi, FLOKI’nin fiyatını, başladığı yere kadar geri getirdi.

Geçen hafta, satıcılar tükendi ve fiyat taban etrafında düzleşmeye başladı gibi görünüyordu. Bu, alıcıların devreye girdiği eski bir üs olduğundan, FLOKI bu seviyelerde çok iyi bir dip bulabildi.

FLOKI’nin düşüş eğiliminin yanı sıra, kripto para birimlerine olan küresel ilgi de düştü. Perakende faizi, birkaç ay önce zirvede olduğu için çok daha düşük.

FLOKI ve diğer kripto para birimleri bir eğilim değişikliği gösterirse, perakende yatırımcıların ilgisi yeniden artacak ve tokenin yeni zirvelerine ulaşacaktır.

  • Floki Inu (FLOKI), köpek ailesiyle ilgili en büyük memcoinlerden biridir, ancak ekibi şu anda Valhalla, Flokiplaces ve Floki Üniversitesi olmak üzere üç faydalı proje üzerinde çalıştığı için kendisini bir memeden daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır.
  • 23 Ocak’ta, ademi merkeziyetçiliğe doğru ilk adım olan büyük bir temel yükseltme yapıldı.
  • FLOKI/USDT grafiği, tokenin son üç aydır net bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Ancak, fiyat eski taban etrafında dibe vuruyor gibi görünüyor. Trendi buradan tersine çevirebilirse, bu bir yükseliş işareti olur.

Yukarıdaki fikirlerin yalnızca yazarın düşünceleri olduğunu unutmayın. Hiçbir şeyi hafife almayın ve her zaman kendi araştırmanızı yapın.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu