Akademi

Teknik Analiz: Saitama (SAITAMA), Kishu Inu (KISHU) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE) – Hangisi Diğerlerinden Daha İyi Performans Gösterecek?

Memecoin döngüsü henüz bitmedi! KISHU, SAITAMA veya BABYDOGE – hangisi diğerlerinden daha iyi performans gösterecek? Öğrenmek için daha fazlasını okuyun!

Dogecoin’in canavar yükselişi nedeniyle, köpek temalı paralar geçtiğimiz yıl piyasada yaygın bir kripto kategorisi haline geldi. Birçok piyasa katılımcısı uzun süredir yeni ve potansiyel memcoinler arıyor. Baby Doge Coin (BABYDOGE), Kishu Inu (KISHU) ve Saitama (SAITAMA), yatırımcıların ilgisini çeken en son madeni paralardır. Piyasa, savaş korkularının Bitcoin (BTC) fiyatını önemli ölçüde etkilediği bir karar noktasında. Memecoin’ler, BTC’ye kıyasla daha yüksek beta varlıklardır, bu nedenle BTC fiyat hareketine tepki verecektir. Ancak dikkatli olunması tavsiye edilir, ancak BTC bir dip bulursa harika bir oyun olabilir. Hadi çizelgelere geçelim ve bu üç madeni paranın nasıl göründüğüne bakalım!
BABYDOGE destek olarak 0.000000003646 kaybetti. Bu seviye o zamandan beri dirence dönüştü. Fiyat, desteği 0.000000002976’da test edecek. İdeal olarak, fiyat bu seviyede sıçrayarak bu direnci tekrar test etmesine izin verecektir. Yukarıda bahsedildiği gibi, mevcut BTC fiyat hareketi BABYDOGE’un yönünü belirleyecektir. BTC konusunda iyimserseniz, daha yüksek beta BABYDOGE satın almak iyi bir oyun olacaktır.. Fiyat 0.000000003646’yı geri alabilirse, 0.00000000500 tedarik bölgesini test etmesi muhtemeldir.

Grafikte görülebileceği gibi, bu yukarı yönlü hareketin hacmi çok büyüktü. Bu ya büyük alıcıların biriktiğini ya da o pompaya akıllı paranın satıldığını gösterir. Fiyat maalesef 1 günlük düşüş trendinde ve yükseliş trendi için 0.000000003837’yi aşması gerekiyor.

KISHU’nun 0.000000001643’ten ayrıldıktan sonra bir talep bölgesine geçmesi muhtemeldir. Önceki desteği geri alabilirse, 0.000000002500’e geçiş olabilir.

KISHU boğaları, bu talep alanı içinde fiyat artışını görmek istiyor. Bunun nedeni, fiyatın 0,000000001211’deki yükseliş emri bloğundan ayrılırsa, tüm zamanların en düşük seviyelerinin oyunda olmasıdır.

Fiyat şu anda önemli bir düşüş trendinde, bu nedenle yükselişe geçmek mantıklı değil. 0.000000002’yi kırabilirse, potansiyel olarak daha yükseğe fırlatan bir yükseliş piyasası yapısı oluşturacaktır.

SAITAMA şu anda bir arz ve talep bölgesi arasında konsolide oluyor. Fiyat burada birikiyor olabilir gibi görünüyor. Bununla birlikte, fiyat 0.0000000178 talep bölgesini kaybederse, muhtemelen %46’dan fazla bir aşağı yönlü hareket olan 0.00000000088’i ziyaret edecektir. Bu, boğalar için sahip olunması gereken bir seviyedir.

KISHU için belirtildiği gibi, fiyatın nereye gitmek istediğini göstermesini beklemek çok daha iyidir. SAITAMA da 1 günlük düşüş trendinde. Henüz teklif vermeye gerek yok. Piyasanın güçlenmesini beklemek daha iyidir. Azalan hacim, yatırımcılardan tokene daha az ilgi gösteriyor.

Fiyat hareketi özellikle yükseliş değil, ancak bu madeni paraları birbiriyle karşılaştırmak hangisinin daha iyi performans göstereceğine dair iyi bir görünüm verecek ve bu nedenle hangi memecoin’in tutulacağına karar vermeyi kolaylaştıracak.

BABYDOGE/KISHU 1 günlük yükseliş trendinde. Bu nedenle bu, BABYDOGE’un öngörülebilir gelecekte daha iyi performans göstereceği anlamına gelir. Fiyat talep bölgesini tutabilirse, tüm zamanların en yüksek seviyelerini test edebilir gibi görünüyor.

Görüldüğü gibi, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin son testinde açık bir ret vardı. Fiyat bu arz bölgesini tersine çevirebilirse, fiyat keşfine bir adım daha atacak ivmeye sahip olacaktır. Ancak, 2.5 alanını tutmak tavsiye edilmez. Üstünü örtmek ve geri satın almak en iyi oyun olacaktır.

Fiyat 1.74’ün altına düşerse, muhtemelen çok daha düşük bir test yapacak, bu nedenle bu, KISHU boğalarını destekleyecektir.

Fiyat, talep ve düşük aralıkta konsolide oluyor. Bu seviyeyi koruyabilmesi koşuluyla, bir sonraki durak 9 dolardaki tedarik bölgesidir. Bu nedenle, SAITAMA’nın öngörülebilir gelecekte BABYDOGE’dan daha iyi performans göstereceği çıkarılabilir, ancak fiyat bu talep bölgesini kaybederse, tüm zamanların en düşük seviyelerine hareket edecektir.

SAITAMA boğaları fiyatı arz bölgesinin üzerinde alabilirse, paritede direnç sağlayabilecek çok sınırlı bir fiyat geçmişi olduğundan bir sonraki durak 14,5 dolar.

Fiyat önemli bir düşüş trendinde olmasına rağmen, bu da KISHU’nun SAITAMA’dan tutarlı bir şekilde daha iyi performans gösterdiğini gösterir, fiyat hareketi düzleşti, bu nedenle 15’te talep bölgesine bir hareket mümkün olacaktır. Bu, fiyatın 7.6 talep bölgesini test etmesinden ve mükemmel bir şekilde geri dönmesinden sonra. Bu, SAITAMA boğalarının hala birikmek üzere olduğunu gösteriyor. Bu talep bölgesi fiyatı tutamıyorsa, bir sonraki 4’e geçmesi muhtemeldir.

Sonuç olarak, BABYDOGE ve SAITAMA’nın üç memecoin’den en iyi göründüğünü çıkarabiliriz. KISHU, ikisine göre yükseliş eğilimi göstermiyor, bu nedenle tutmanız tavsiye edilmiyor. SAITAMA/BABYDOE tablosu SAITAMA’yı destekliyor. Cardından, bu üçünün dışında tutulabilecek en yükselişli madeni para olduğu sonucuna varabiliriz.

  • BABYDOGE 0,000000003646 desteğini kaybetti ve bunu dirence çevirdi. Fiyat, desteği 0.000000002976’da test edecek. Destek sağlamak, muhtemelen bu direnci tekrar test edecektir.
  • KISHU şu anda önemli bir düşüş trendinde, bu nedenle, üzerinde boğa olmak zordur. 0,00000002’yi kırarsa, token bir yükseliş piyasası yapısı oluşturacaktır.
  • SAITAMA şu anda bir arz ve talep bölgesi arasında konsolide oluyor. Fiyatın burada birikiyor olması mümkündür.
  • Memecoin’leri birbiriyle karşılaştırdıktan sonra, SAITAMA’nın üçü arasında tutulabilecek en iyi memecoin gibi göründüğünü çıkarabiliriz.
  • BTC, ABD ekonomisinden ve Rusya’nın savaş korkularından pek çok temel haberle birlikte büyük bir karar noktasında olduğu için alıcılar için dikkatli olunması önerilir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu