Kripto Para

Thothus: Metaverse DeFi için bir ortam oluşturma

Thotus – tokenize oyun ve metaverse endüstrisine adanmış merkezi olmayan bir değişim ve finans platformu. Thotus Protokol, üstün Cardano blok zincirini kullanarak özellikli işlemlerini yürütmek için akıllı sözleşmeleri kullanır.

Son on yılda, merkezi olmayan finans alanı, dijital varlık piyasasının gelişimine ayak uydurmak için gelişmeye zorlandı.

Thotus protokol, sonsuz metaverse olanaklarını birleştirerek yeni esnek finansal piyasalar dalgasının temelini oluşturacaktır.

Cardano Üstünlüğü

Geliştiriciler ve yatırımcılar, ağın kripto dünyasının tekel yapısına meydan okuma potansiyelini fark ettikçe. Cardano’nun tercih edilen katman 1 platformu olacağına inanıyoruz. Cardano kar amacı gütmeyen bir kuruluş olduğundan, gelecekte çoğu blok zinciri projesine hitap edecek birçok benzersiz ve gelişmiş özellik sunar.

Thothus Platformu Ürünleri

Metaverse Swap

Platform, kullanıcıların dijital oyunlar ve metaverse varlıklarını diğer oyuncularla güvene dayalı olmayan bir ortamda alıp satmasına olanak tanır.

Metaverse Çiftliği

Protokol, akıllı bir sözleşmede teminat olarak staking yaparak oyun ve metaverse belirteçlerinin yetiştirilmesini sunar.

Metaverse Pazaryeri

Merkezi olmayan bir ortamda diğer kullanıcılar için oyun içi müzayede ve Metaverse Fungible Olmayan Jetonlar.

Metaverse Kitaplığı

Kullanıcıların birleşik bilgisi, tüm topluluğa bilgi ve tazminatla fayda sağlayan, yardımcı materyallerle sanal bir kütüphanenin geliştirilmesine izin verir.

Metaverse Sıralaması

Platform, piyasada mevcut olan oyunları veya meta veri odalarını analiz eder ve her oyuna, kazan-kazan karlılığına göre bir sıralama atar.

Tohum Turu 6 saat içinde aşırı abone oldu

Kaliteli Cardano’ya özgü DeFi projelerine yönelik büyük talebi yansıtan Thothus başlangıç ​​turuna 6 saat içinde fazla talep geldi ve ilk tura katılmayanlar özel tur beyaz listesine alındı.

Whakaaro VC, özel melek yatırımcıları ile birlikte 213.750 $ karşılığında 1.4 milyon Cardano-yerli TOT tokeninin tam tohum turunu satın aldı.

Thotus ivme kazanıyor ve giderek daha fazla dikkat çekiyor. Web sitemizi ziyaret ederek daha fazlasını keşfedin – thothus.io

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu