Kripto Para

Thothus tohum turu, Whakaaro VC ve Angel Investors tarafından 6 saatte tamamlandı

Thothus.io – tokenize oyun endüstrisi odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) ve çekirdeğinde Cardano yerel tokeni bulunan finans platformu, projenin lansmanından itibaren 6 saatten daha kısa bir sürede finansmanın ilk aşamasını tamamladığını ve 1.425.000 TOT’a eşit olan 213.750 $ topladığını duyurdu. jetonlar.

Seed Round Aşırı Abone

Whakaaro GirişimleriDeFi, Metaverse ve WEB3 girişimlerini ve BAE, ABD ve İngiltere’den yüksek net değerli bireyleri destekleyen VC, projeye değerli deneyim ve bakış açısı getirdi.

Cardano DeFi

Site, takas edilemeyen jetonların (NFT) ticareti, bahsi ve açık artırmaya çıkarılmasına ek olarak, oyuncuların piyasadaki yeni oyunlar hakkında bilgi edinmelerine ve sıralamalarını takip etmelerine olanak tanıyacak. Thotus kullanıcılarına kaliteli ürünler sunmak için Cardano blok zincirinin üstün performansını kullanacak.

Para, protokolün geliştirilmesine, ortaklıkların geliştirilmesine ve proje için sağlam bir temel oluşturulmasına gidecek.

Blockchain Oyun Endüstrisine Adanmış Zengin Özellikler

Metaverse Swap

Thotus oyuncuların oyun jetonlarını değiştirmelerine izin veren bir platformdur. Thotus platform, kullanıcıların dijital oyun varlıklarını diğer oyuncularla güvene dayalı olmayan bir ortamda satın almalarını ve satmalarını sağlayacak.

Metaverse Çiftliği

bu Thotus Protokol, akıllı bir sözleşmede teminat olarak alarak oyun jetonlarının yetiştirilmesini sunacak. Platform, kullanıcılara her bir jetonun çiftçilik verimine dayalı dinamik bir APY almalarına olanak tanıyan verim çiftçiliği sunacak. Bu, jetonların platformdaki likiditeyi artırmasına ve getiri yoluyla gelir elde etmeye devam etmesine izin verecektir.

Metaverse Pazaryeri

Thotus oyuncular ve koleksiyoncular için ev olması amaçlanan bir platformdur. Burada oyuncular, oyun içi Fungible Olmayan Jetonlarını (NFT’ler) merkezi olmayan bir ortamda diğer kullanıcılarla açık artırmaya çıkarabilecekler.

Metaverse Kitaplığı

Oyun deneyimi olan kullanıcılar, daha az deneyimli diğer kullanıcılar için kılavuzlardan ve öğreticilerden para kazanarak deneyimlerinden yararlanabilir. Kullanıcıların birleşik bilgisi, tüm oyun topluluğuna bilgi ve tazminatla fayda sağlayan sanal bir yardımcı materyal kitaplığı oluşturacaktır.

Metaverse Sıralaması

bu Thotus platform, piyasada mevcut olan kripto oyunlarını analiz etmeyi ve her oyuna kazan-kazan karlılıklarına göre bir sıralama atamayı amaçlamaktadır.

hakkında daha fazla bilgi edinmek için Thotuskontrol edin İnternet sitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu