Kripto Para

Thothus’ta Metaverse Çiftliği ile kazanç elde etme

Thotus tek bir güvenli, şeffaf ve merkezi olmayan ağ üzerinden merkezi olmayan Metaverse ve blok zinciri tabanlı oyunların finansmanı için tasarlanmış türünün ilk platformudur.

Metaverse Çiftliği
Protokol, akıllı bir sözleşmede teminat olarak alarak oyun jetonlarının yetiştirilmesini sunacak. Platform, kullanıcılara her bir jetonun çiftçilik verimine dayalı dinamik bir APY almalarına olanak tanıyan verim çiftçiliği sunacak. Bu, jetonların platformdaki likiditeyi artırmalarına ve getiri yoluyla gelir elde etmelerine olanak tanır.

Protokolün Geliştirilmesi

Thotus Plutus, uygulamanın ön ucu ve iş mantığı üzerinde daha büyük bir konsantrasyon sağladığından, geliştiricilerin merkezi olmayan finansal yerel uygulamayı daha hızlı yapmalarını sağlayan Plutus Uygulama Arka Uçunu (PAB) kullanıyor.

Cardano blok zincirinden yararlanma

Artan likidite ve güvenliğin ek faydaları ile dijital varlıkların ve hizmetlerin güvenli ticaretine izin vermek. Thotus Protokol, Cardano blok zincirini kullanarak özellikli işlemlerini yürütmek için akıllı sözleşmeler kullanacak.

Diğer Thothus özellikleri

  • Metaverse takası, kullanıcıların dijital oyun varlıklarını diğer oyuncularla güvene dayalı olmayan bir ortamda satın almalarını ve satmalarını sağlar.
  • Metaverse Pazaryeri oyuncuların oyun içi Fungible Token’larını (NFT’ler) merkezi olmayan bir ortamda diğer kullanıcılarla açık artırmaya çıkarmaları için.
  • Metaverse Kitaplığı Kullanışlı materyallerden oluşan sanal bir alan yaratan kullanıcılarının bilgilerini birleştirerek, bilgi ve telafi ile tüm oyun topluluğuna fayda sağlar.
  • Metaverse Sıralaması Platformda, mevcut kripto oyunlarını analiz eder ve her oyuna kazan-kazan karlılığına göre bir sıralama atar.

Cardano’nun Üstünlüğü

Geliştiriciler ve yatırımcılar, ağın kripto dünyasının tekel yapısına meydan okuma potansiyelini fark ettikçe, Cardano’nun tercih edilen katman 1 platformu olacağına inanıyoruz. Cardano kar amacı gütmeyen bir kuruluş olduğundan, gelecekte çoğu blok zinciri projesine hitap edecek birçok benzersiz ve gelişmiş özellik sunar.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Thothus.io

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu