Kripto Para

Tokocrypto, Endonezya’nın Bali kentinde Asya’nın ilk kripto merkezi ve eğitim merkez üssü T-Hub’ı başlattı

Tokocrypto, Endonezya’nın hayır. 1 en güvenilir kripto varlıkları dijital borsası, Endonezya’nın pitoresk Bali adasında Asya’nın ilk kripto merkezini başlatıyor. ‘T-Hub’ olarak adlandırılan merkez, Asya’nın kripto topluluğu için fiziksel bir duraklama alanı olarak hareket edecek ve onlara Toko Token’in saf kullanımı aracılığıyla kripto yaşam tarzını bir araya getirme, fikir üretme, yaratma, iyileştirme, yenilik yapma veya basitçe yaşama alanı sağlayacak ( TKO). Kripto ekonomisindeki sonsuz fırsatlardan yararlanmak için gereken bilgi ve becerilerle donatarak kripto topluluğunu güçlendirmeyi amaçlar.

“Geçen yıl, kripto para biriminin piyasa değeri 3 trilyon ABD dolarına ulaştı. Kriptonun dijital olarak bağlantılı doğasını kutlarken, pandemi kaynaklı karantinalar insan bağlantılarının ve insan dokunuşunun önemini vurguladı.” Tokocrypto CEO’su Pang Xue Kai diyor. “Kripto ile ilgili faaliyetleri dijital alanın ötesine genişletmek ve tüm Asya’daki kripto meraklıları için teknik bilgi ve uzmanlık alışverişinde bulunabilecekleri güvenli bir alan yaratmak ve kriptoyu ve topluluğunu daha yüksek seviyelere çıkarmak için inovasyonu yönlendirmek istedik.. ”

1000 metrekarelik bir alana yayılan, son teknoloji TKO destekli tesiste medya salonları, tartışma odaları, ortak çalışma alanları ve yiyecek ve içecek satış noktaları bulunacak. Asya’nın kripto topluluğu, T-Hub’da daha fazla blok zinciri ve kripto ile ilgili bilgi edinmeyi ve merkezde sunulan araçlar ve teknolojiler sayesinde mevcut bilgilerini daha yüksek seviyelere taşımayı dört gözle bekleyebilir. Asya’daki ve dünyadaki blok zinciri ve kripto düşünce liderlerinin artık yeni fikirleri bir araya getirmek ve savunmak için gidilecek bir yeri var.

Fotoğraf: T-Hub’ın Tesisleri

“Tokocrypto, kripto topluluğuna bir araya gelmek ve ortak bir amaç için ortak bir vizyon oluşturmak ve ortak bir yön sağlamak için bir alan sağlamak için T-Hub’ı kurdu. İster bir tüccar, DeFi çiftçisi, genel kripto yatırımcısı, isterse zincir üstü platformların yaratıcısı veya kurucusu, blok zinciri ve kripto para endüstrisinin bir paydaşı olun, herkesi T-Hub’daki tesislerden tam olarak yararlanmaya davet ediyoruz. blok zinciri ve kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen biriTokocrypto Operasyon Direktörü Teguh Kurniawan Harmanda diyor.

T-Hub, geniş ve sürekli büyüyen Tokoverse Endonezya ve Asya’da finansal özgürlüğü daha da yaygınlaştırmak için Tokocrypto tarafından inşa edildi. Tokoverse, T-Hub’ın ötesinde bir hızlandırıcı programa, Endonezya’nın ilk ve en büyük NFT pazarı olan TokoLaunchpad’e, TokoMall’a ve kripto eğitimi için mobil uygulama Kriptoversity’ye sahiptir.

T-Hub 21 Ocak 2022’de kapılarını herkese açtı. Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin. Tokokripto.

Tokocrypto hakkında

Tokocrypto Endonezya’nın bir numarasıdır. 1 en güvenilir kripto varlık dijital borsası. Endonezya’da Ticaret ve Vadeli İşlemler Borsası Bakanlığı’na (BAPPEBTI) kayıtlı ilk kuruluşuz.

Medya bağlantısı

[email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu