Kripto Para

Verlux, halka açık satış başladığında önerilen NFT pazarının video demosunu yayınladı

Verlux, kurulduğu günden bu yana çok fazla ivme kazanıyor. Yaygın olarak benimsenen Cardano tabanlı proje, Proje, 2022’nin ilk çeyreğinin sonundan önce tamamen işlevsel olacak olan NFT Marketplace’in bir videosunu yayınladığı için tam proje geliştirmesinde hızlı bir tempoda ilerlemiştir.

NFT Marketplace’in tamamen merkezi olmayan bir özelliğe sahip olduğu, kayıt işlevi gerektirmediği, ancak yalnızca basit bir cüzdan bağlantı özelliği, teklif verme ve satın alma seçeneği listelemelerde işlevsel olduğu görülebilir. NFT Marketplace ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze ve tamamen duyarlı ve etkileşimli bir platforma sahiptir.

NFT Marketplace’in videosu Verlux YouTube Kanalında izlenebilir.

Bu duyuru, projenin satışa tahsis edilen 150 milyon VLX ile Kamu Satışına başlamasıyla birlikte gelir. Bu, kitlesel olarak benimsenen proje için borsa listesinden önceki son satış olacak. Genel satışa katılmak isteyen kullanıcılar bunu Verlux tokenini ziyaret ederek yapabilirler. satış sayfası.

Verlux’un Özellikleri

Mevcut diğer NFT platformlarından farklı olarak Verlux, kullanıcıların diğer blok zincirlerinde bulunan NFT’leri Cardano blok zinciriyle değiştirmesine olanak tanıyan ve verilerinin gerçekliğini korurken ve düşük işlem maliyeti, güvenlik, ve Cardano blok zincirinin hızı.

Verlux, geleneksel NFT sistemini bozacak bir pazar yeri yaratarak, kullanıcıların özel sürüm ve %100 özel NFT’leri gruplayabilecekleri bir stake platformunu entegre ediyor; bu yeni protokol, Verlux’u olduğu gibi diğer NFT pazarları arasında öne çıkaran özelliklerden biridir. Cardano ağında bunu yapan ilk projelerden biri.

Pazar Yeri, bir Teklif veya Kesin satın alma seçeneğiyle övünecek ve içerik oluşturucuların pazarın içeriklerine bir değer koymasına veya NFT’lerine doğrudan bir fiyat koymasına izin vermesi için yer bırakacaktır.

Tam lansmanda Verlux, Cardano Ağı ve ötesinde NFT Marketplace’e gitmek için çalışıyor.

VLX Simgesi

$ VLX, Verlux’un belirteç yardımcı programıdır, belirteç, Verlux ekosistemi aracılığıyla işlemlere ve çeşitli yardımcı işlevlere güç sağlayacaktır. Toplam 1 Milyar $ VLX arzı ile token sahipleri, Stake To Kazanmak VLX ve Ayrıca Stake To Kazanmak İçin Öne Çıkan NFT Dropları, Pazar Yerinde İşlem Ücretleri, Öne Çıkan Listeler, Oluşturucu Profili doğrulaması gibi çeşitli fayda işlevlerini gerçekleştirebilecek ve nihayetinde sonraki gelişmelerde Verlux Ekosistemi için bir yönetişim sistemi olarak hizmet eder.

Özenle hazırlanmış tokenomiklerle, satışlardan gelenler, Halka Açık Satıştan hemen sonra gelen borsa listelemesinin ardından iyi bir konumda olmaya hazırlanıyor.

VLX Nasıl Satın Alınır

VLX Halka Açık Satış şimdi Canlı !! Borsa Listesinden önce Halka Açık Satışta bazı $ VLX tokenleri almak isteyen ilk kullanıcılar, $ VLX Satış Sayfasını ziyaret ederek bunu yapabilirler.

Kamu Satışı satış tahsisi %15’tir (150.000.000) ve VLX 400 jetonları için 1 ADA oranında satışa sunulacaktır.

VLX Genel Satışına Buradan Katılın:

Minimum Satın Alma: 200 ADA

Maksimum Satın Alma: 10.000 ADA

Verlux Sosyal Bağlantıları

İnternet sitesi: https://verlux.io

Telgraf: https://t.me/verlsenx topluluğu

Youtube: https://tinyurl.com/2p8dh24y

Anlaşmazlık: https://discord.gg/rAEQYbhKJS

Twitter: https://twitter.com/VerluxNFT

Git kitabı: https://verlux.gitbook.io

Orta: https://verluxnft.medium.com

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu