Kripto Para

Verlux Token: Halka Açık Satış için tahsis edilen tokenin %20’sinden fazlası!

Verlux, 2022 yılının ilk çeyreğinin sonundan önce piyasaya sürülecek olan NFT Marketplace’i geliştiriyor, NFT pazarının etkileşimli bir videosu Velux’ün YouTube kanalında görülebilir.

Verlux NFT Marketplace, yardımcı program belirteci VLX tarafından desteklenecektir. Faydası, İşlem ücretleri, Öne Çıkan Listeler, nadir ve sınırlı sayıda NFT, Satın Almalar, Staking, Yönetişim vb. birkaç tanesinden bahsetmek gerekirse.

VLX token ön satışının başarısının ardından, Verlux NFT, satış turu için tahsis edilen 150 milyon tokenin %20’sinden fazlasının yatırımcılar tarafından toplandığını gören Kamu Satışını başlattı; bu daha önceki son satış olduğu için sürpriz değil. Değişim listesi.

$ VLX Simgesi

Cardano Blockchain’de basılan $ VLX, Verlux Ekosistemine güç sağlayacak token yardımcı programıdır. $ VLX’in toplam 1 milyar token arzı vardır ve token sahipleri tarafından VLX Kazanmak için Stake ve Ayrıca Öne Çıkan NFT Dropları Kazanmak İçin Stake, Marketplace’te İşlem ücretleri, Öne Çıkan Listelemeler, Oluşturucu Profili doğrulaması gibi çeşitli şekillerde kullanılacaktır. sonraki gelişmelerde Verlux Ekosistemi için bir yönetişim sistemi olarak hizmet edecek.

VLX Genel Satışına Buradan Katılın: https://sale.verlux.io/

Minimum Satın Alma: 200 ADA

Maksimum Satın Alma: 10.000 ADA

Verlux için Önünüzdeki Yol

Verlux’un yeni ve göze çarpan özelliği, kullanıcılara bir blok zincirinde basılan NFT’lerini orijinalliğini ve verilerini korurken farklı bir blok zincirine değiştirme olanağı veren Çapraz Zincir NFT Değiştirme protokolü olacak.

Verlux NFT Marketplace, NFT yaratıcıları ve meraklıları için merkezi olmayan bir platform olacak. Cardano Blockchain tarafından desteklenen Marketplace, daha hızlı işlemler ve yüksek onay süresi sunmak için yüksek ölçeklenebilirliği, sürdürülebilirliği ve birlikte çalışabilirliği ile övünecek.

Verlux gözetimsiz staking platformu için beyaz listeye alma devam ediyor, beyaz listeye alınan adaylar, staking platformumuzu ilk hisseden ve ödüllerini %47’ye varan APY vaat eden VLX tokenlerinde kazanmaya başlayacaklar.

Verlux Sosyal Bağlantıları

İnternet sitesi: https://verlux.io

Telgraf: https://t.me/verluxcommunity

Youtube: https://tinyurl.com/2p8dh24y

Anlaşmazlık: https://discord.gg/rAEQYbhKJS

Twitter: https://twitter.com/VerluxNFT

Git kitabı: https://verlux.gitbook.io

Orta: https://verluxnft.medium.com

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu