Kripto Para

Zoe Pool ve Flickto, Afrikalı kadınları blockchain içinde beslemeyi amaçlıyor

Cardano uzayının doğuşundan bu yana geçirdiği evrim olağanüstü olmuştur. Cryptocurrency endüstrisinde birçok canlı topluluk var, ancak Cardano topluluğu açık ara öne çıkıyor. Topluluk, bu ağ içinde yüksek saygı gördüğünden, projelerin kendi topluluklarını yaratma becerisini de geliştirmesi esastır. Kurulduğundan beri, Flickto büyük harf yaptı ve sadece bunu yaptı.

Buna ek olarak, Flickto ekip, blockchain endüstrisinde anlamlı ortaklıklar ediniyor. Ortaklıklar, katılan her iki tarafın da birbirleri için faydalı olan uzun süreli ilişkiler kurmasına olanak tanır ve ayrıca blok zincirinin daha geniş kitlelere benimsenmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Flickto, ilk Merkezi Olmayan Medya platformu olmayı hedefliyor. Bunun gerektirdiği şey, merkezi kuruluşlardan içerik ve fonlarla ilgili kontrolün ve gücün kaldırılması ve bu kontrolün daha küçük yerel topluluklara ve bireylere yayılması ve aynı zamanda giriş engellerinin azaltılmasıdır.

Flickto yakın zamanda ortak oldu Zoe havuzu, önemli bilgiler elde etmek için blok zinciri içindeki kadınları güçlendirmeye odaklanan Afrika merkezli bir hisse havuzu. Zoe Pool, kadınların sürekli büyüyen bu endüstride ihtiyaç duyulduğu kadar değer verildiğini kabul etmelerini istiyor. Pay havuzları aracılığıyla elde ettikleri ödüllerden, bu fonları, Afrikalı kadınları blockchain meraklarını beslemeye teşvik etmek istedikleri eğitim programlarını kolaylaştırmak için kullanmayı planlıyorlar.

İlişkilerin gelişmesi ve gelişmesi için uyum şarttır. Flickto ortaklıklara yaklaşımlarının çok titiz bir şekilde yürütülmesini sağlar, bu nedenle tahakkuk ettirdikleri ortaklıkların misyonları ve değerleri ile uyumlu olmasını sağlar. Flickto x Zoe ortaklığı, böylesine etkili bir proje ve misyon hakkında farkındalığın artmasına yardımcı olurken, daha fazla kadının blok zinciri ve kripto endüstrilerine girmesi gerekliliğini vurgulayacak. Ayrıca Zoe havuzları kapsamlı teknolojik yetenekler, gerekirse Flickto ekibine platform yardımı sağlayabileceklerdir.

İşin üç temel yönü Flickto proje Kripto, Medya ve Girişimciliktir. Bu nedenle, Zoe havuzu, Afrika kıtasında küçük ölçekli faaliyet gösteren kadınlara bu tür girişimleri sağlamak istediği için Zoe havuzundan geçen kadınları beslemek ve yönlendirmek için Flickto ekibinin danışmanlık uzmanlığından yararlanabilecektir. işletmeler.

Flickto’nun kapsayıcı misyonu, bir zamanlar topluma olan inancını kaybetmiş olanlara ‘Umut’ sağlamaktır ve böylesine olağanüstü bir ortaklıkla bu başarı kesinlikle mümkündür.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu