Kripto Para

XRP, Çığ, DALGALAR Fiyat Analizi: 16 Şubat

Kripto korkusu ve açgözlülük endeksi ‘tarafsız’ bir bölgeye sürüklenirken, XRP 4 saatlik grafikte bir yükseliş bayrağı oluşturdu ve çok önemli 0,83 dolar seviyesini geri aldı. Ayrıca Avalanche, 20-50-200 SMA’sının üzerine çıkarken çift haneli 24 saatlik kazançlar gördü ve tekniklerinde aşırı alım okumaları yaptı. Ayrıca, DALGALAR yükseliş kenarını onayladı ve Bollinger Bantlarının üst bandını test etti.

XRP

Kaynak: TradingView, XRP / USDT

Dört ayın altına düştüğünden beri Kontrol Noktası (kırmızı) 0,82 dolar seviyesinde, XRP hızla 22 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine dokunmayı reddetti.

Bunu yazın, boğalar 10 aylık 0,56 dolarlık desteği savunmak için devreye girdi. Sonuç olarak, o zamandan beri %67,4 canlanma ile XRP, EMA şeritleri 0,9 dolar işaretini test ederken yükseliş tarafına doğru (acil direnç). Son birkaç gün içinde XRP, Kontrol Noktasının üzerindeki 0,83 dolarlık hayati desteği geri aldığı için yükseliş bayrağı ve kutup kırılması gördü. Şimdi, alt muhtemelen bir trende girmeden önce 0,83 $ – 0,9 $ aralığında klasik bir boğa-ayı çatışmasıyla karşı karşıya kalacak.

Basın zamanında, XRP 0,8343 dolardan işlem gördü. 55’i test ettikten sonra RSI-Geçen hafta birçok kez -işaretleyin, boğalar sonunda dirençten destek almak için onu çevirdi. Bu yörünge, satın alma gücündeki istikrarlı artışı doğruladı. Bunu tamamlamak için, Sıkma Momentum Göstergesi yakın vadede düşük bir oynaklık aşamasını yeniden teyit etti.

çığ (AVAX)

Kaynak: TradingView, AVAX / USDT

AVAX, 22 Ocak’ta 14 haftanın en düşük seviyesini gördüğünden beri, 10 Şubat’a kadar %78’lik şaşırtıcı bir kazanç kaydetti.

O zamandan beri, yukarı kanalda bir gerileme ve kırılma gördü, ancak 77 dolarlık destekten hızla geri döndü. Sonuç olarak, AVAX değerinin üzerine çıktı. 20-50-200 SMA ve hayati 91 dolarlık desteği geri aldı. Bununla birlikte, 96 dolarlık işaretteki altı haftalık direnç hala güçlüydü. 20 SMA (kırmızı) 50 SMA’yı (gri) geçerse, ani direncini devirme şansı artacaktır.

Basın zamanında, AVAX %11.47 24 saatlik kazanç kaydettikten sonra 95.24 dolardan işlem gördü. Aşırı alım bölgesinde gezinirken, yükseliş RSI son iki günde 37 puanlık bir artış gördü. Muhtemel bir geri çekilme, 64 noktasına yakın bir yerde test desteği bulabilir.

DALGALAR

Kaynak: TradingView, DALGALAR / USD

DALGALAR, birden fazla direnç noktasını delip geçtiği için Ekim ortasından bu yana dik bir şekilde düştü. Altcoin, 17 Aralık’tan bugüne kadar değerinin yaklaşık %46.5’ini kaybetti.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, boğalar 20 SMA’yı (kırmızı, Bollinger bantlarının ortalaması) çevirdi.[BB]) dirençten desteğe. WAVES, kısa vadeli teknikler alıcılar lehine hareket ederken BB’nin üst bandını test etmeye devam etti. Son bir günde değerine %17’den fazla değer kattı.

Basın zamanında, WAVES 10.588 dolardan işlem görüyordu. bu RSI sadece son iki günde aşırı satım bölgesinden 65 işaretine sıçradı. Buradan herhangi bir geri çekilme, 55 noktasında test desteği bulacaktır. Ayrıca, CMF Boğaları destekleyen yüksek para hacimlerini ortaya çıkararak önceki analizi yeniden doğruladı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu