Kripto Para

XRP, Tron, Chiliz Fiyat Analizi: 10 Şubat

Küresel kripto piyasasının 2T $ bölgesinin üzerine yeniden girmesiyle, XRP’nin EMA şeritleri arasındaki boşluk genişledi. Böylece, artan bir yükseliş gücü gerektirir. Ancak kısa vadeli teknik özellikleri karışık işaretler verdi. Ayrıca Tron ve Chiliz, 4 saatlik grafiklerinde RSI’ları ile aşağı yönlü bir ayrışma oluştururken tersine dönüş modelleri gördü.

XRP

Kaynak: TradingView, XRP / USDT

5 Ocak’ta 0,083 dolar işaretini kaybettiğinden beri, alt istikrarlı bir şekilde düştü. Ayılar, 21 Ocak’taki satışa kadar 0,7292 dolar işaretini birçok kez test etti. XRP, %32.6 düşüşle (12 Ocak’tan itibaren) 22 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Ancak, o zamandan bu yana %67.4 canlanma ile XRP, durumu tersine çevirdi. EMA şeritleri 0,9 dolar işaretini test ederken yükseliş tarafına doğru (acil direnç). Şu andan itibaren, anlık destek 0,83 dolar seviyesinde kaldı. 20 EMA.

Basın zamanında, XRP 0.08752 dolardan işlem görüyordu. 55 işaretini birden çok kez test ettikten sonra, RSI 8 Şubat’ta 14 ayın zirvesine doğru olağanüstü bir yükseliş kaydetti. Beklenen bir tersine dönüşün ardından, 66 işaretinin etrafında gezindi ve yine de yükseliş eğilimi gösterdi. Flip tarafında, MACD çizgiler hala dengenin üzerindeydi ancak histogram sıfır çizgisinin altına düşerken düşüş eğilimine girdi.

Tron (TRX)

Kaynak: TradingView, TRX / USDT

20 Ocak’ta %61.8 Fibonacci direncinden geri döndükten sonra, TRX daha geniş yörünge ile korelasyon gösterdi ve hızla düştü. Alt, sadece dört günde %28,2 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Satıştan bu yana TRX, 4 saatlik grafikte yükselen bir kanal gördü ve önceki kayıplarını geri aldı. Anlık direnç %61.8 Fibonacci seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, TRX 0.07065 dolardan işlem görüyordu. düşen kama kırılmasından sonra, RSI sağlam bir şekilde kalkmış ve oluşturulmuş yükseliş trend çizgisi desteği (sarı). 7 Şubat’tan bu yana, RSI düşerken fiyat daha yüksek zirveler gördü ve düşüş eğilimini doğruladı (yeşil). Bununla birlikte, ile + DI hala kuzeye ve ters yöne bakıyor -İÇİNDE, TRX, bir geri dönüş öncesinde kısa vadeli bir yükseliş hareketini haklı çıkarır.

Chiliz (CHZ)

Kaynak: TradingView, CHZ / USDT

CHZ, 24 Ocak’ta 10 ayın en düşük seviyesinden kendisini aldıktan sonra yaklaşık %56,5’lik bir artış öngördü. Sonuç olarak, fiyat hareketi 0.242 dolar seviyesini test etti. Bu aşamada, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz (beyaz, ters formasyon) gördü.

Boğalar için acil test noktası 0,242 dolar seviyesindeydi. Kısa vadeli teknikler satın alma gücünü doğruladı. Basın zamanında, alt 0,2394 dolardan işlem gördü.

bu RSI geçen hafta orta çizginin üzerinde sallanırken boğaları tercih etti. TRX’e benzer şekilde, CHZ’nin RSI’sı da olası bir yavaşlamaya işaret ederek fiyatıyla aşağı yönlü bir şekilde ayrıldı. Ayrıca, CMF yükseliş avantajını doğruladı ancak görünüşe göre sıfır çizgisine yaklaştı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu