Kripto Para

Xsolla kurucusu Blockchain üzerinde X.LA vakfını başlattı

Xsolla Kurucusu Aleksandr “Shurick” Agapitov bugün X.LA Vakfı’nın lansmanını duyurdu. X.LA, Web3’ün yeni teknolojilerini ve kavramlarını kullanarak içerik oluşturucuların çalışmalarından nasıl yararlandıklarını demokratikleştirmek için tasarlanmış, topluluk odaklı bir kuruluştur.

X.LA hakkında

X.LA Vakfı, akıllı gelir paylaşımı sözleşmelerini dünyanın her yerindeki içerik oluşturuculara sunmak için blok zinciri ve Web3 teknolojilerinden yararlanır. X.LA, hak sahipliğini ve yönetimini demokratikleştirerek, maliyetli yasal hizmetlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve içerik oluşturucular ile distribütörler arasındaki oyun alanını eşitler. Agapitov’a göre,

“Yaratıcılar doğal vizyonerlerdir. Şimdi NFT’lere, kripto para birimine ve blok zincir teknolojilerine olan ilgi arttıkça Metaverse’deki fırsatları görüyorlar ve X.LA bu geleceği gerçeğe dönüştürmek için burada. ”

X.LA topluluğu, müteahhitlerden, etkileyicilerden ve içerik oluşturuculardan girişimcilere ve araştırmacılara kadar Web3 devriminden faydalanmak isteyen herkesi memnuniyetle karşılar. Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://x.la.

Xsolla hakkında

Xsolla, geliştiricilerin ve yayıncıların oyunlarını küresel olarak pazarlamasına, satmasına, bağlamasına ve optimize etmesine yardımcı olmak için Transaction Engine ve Business Engine tarafından desteklenen video oyunu ticaret şirketidir. Yalnızca video oyunu endüstrisine hizmet eden Xsolla İşlem Motoru ve İş Motoru, dağıtım, pazarlama ve para kazanmanın karmaşıklığını çözmek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır; böylece geliştiriciler, yayıncılar ve platform ortakları hedef kitlelerini, satışlarını ve gelirlerini artırabilir.

Ürün paketi, Xsolla Pay Station ve onun 1 numaralı dolandırıcılığa karşı çözümü, Xsolla Partner Network, Xsolla Site Builder, Xsolla Store, Xsolla Login ve Xsolla Launcher ile bağımsız şirketlerden işletmelere kadar tüm işletmelere hitap ediyor. Merkezi Los Angeles’ta olan ve dünya çapında ofisleri bulunan Xsolla, Valve, Twitch, Ubisoft, Epic Games ve PUBG Corporation dahil olmak üzere büyük oyun kuruluşları için bir tüccar ve rekor satıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://xsolla.com.

Medya bağlantısı

Halkla İlişkileri Dönüştür: [email protected]

Sosyal medya

Twitter: https://twitter.com/x_la_official

Anlaşmazlık: https://discord.gg/xla

Telgraf: https://t.me/x_la_announcements

Instagram: https://www.instagram.com/x.la.official

Facebook: https://www.facebook.com/x.la.official.page

Reddit: https://www.reddit.com/r/x_la_official

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu