Kripto Para

Yeni NFT kampanyası, ancak yine aynı eski Loopring mi?

Geçen yıl, Loopring fiyat çizelgelerinde beklenmedik yükselişiyle manşetlere çıktı. Bu, bir zamanlar sürekli bir artışın başlangıcı olarak kabul edilirken, altcoin kısa sürede yaygın piyasa düşüşünün kurbanı oldu.

Beş ay sonra bugün bile, Loopring hala o ralliyi canlandırmaya çalışıyor. Ve yine de, ne yazık ki bunda başarısız oluyor.

Döngü, düşüş döngüsünde sıkışmış

Loopring, eski yatırımcıların ilgisini çekmek veya yenilerini çekmek için her stratejiye bir şans vererek elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Karışımdaki sonuncusu bir NFT yarışma kampanyasıdır.

Geçen hafta başlayan yarışma, Loophead NFT alma fırsatı için L2’ye para yatırmayı teşvik ediyor. Loopring yaptığı duyuruda şunları söyledi:

“Loopring L2’de ETH, LRC, USDC, USDT, ENS veya UNI para yatırma işlemi yapan kullanıcılar Loophead NFT kazanma şansına sahip olacaklar.”

Kulağa ne kadar kazançlı gelse de, yarışmanın bir fiyasko olduğu ortaya çıktı. Yatırımcılardan gelen ezici yanıt, altcoin için hiçbir şey yapmadı.

2 ayda %65 düşüşle, yeni yatırımcıların işlem sayıları değişmediği için ağ bundan hiçbir şey kazanmadı. Ayrıca, zincirdeki günlük işlemler Aralık ayında 4,32 binden bu hafta sadece 754’e düştü.

Benzer şekilde, 2 aylık süre içinde ağ sadece 4 bin yeni yatırımcı ekledi.

Ayrıca, Loopring V2’de işlem gören hacim şimdi sadece 4,8 milyon dolara düştü. Kasım ayında, ralli sırasında, hacimler ortalama 17 milyon dolardı.

Döngü V2 hacmi | Kaynak: Dune – AMBCrypto

Oluşturulan Loopring cüzdanlarının sayısı son iki ayda 17.5k’dan 23.3k’ye kadar önemli bir artış görse de, günlük işlemler çift haneli rakamlara düşüyor.

Sonuç olarak, Loopring’in benimsenmesi azaldı. Aynı şey ağ büyümesindeki düşüşle de görülebilir.

Döngüsel ağ büyümesi | Kaynak: Santiment – AMBCrypto

Ek olarak, volatilite eksikliği şu anda yardımcı olmayacaktır. Genellikle, yükselen bir piyasada daha düşük oynaklık iyidir, ancak LRC zaten oldukça düşük bir seviyede olduğundan, daha yüksek volatiliteoynaklık fiyatı her iki yönde de değiştirebilir.

Umarım yatırımcılar için 1 doların üzerinde olur.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu