Kripto Para

Acardex, Cardano’daki proje seçmelerini tamamladı ACX $ token tohum satışına devam ediyor

Cardano blok zincirine dayalı ilk merkezi olmayan borsalardan biri olan Acardex, tam olarak çalıştığında, aynı anda birçok işlemin yürütülmesine izin vererek Cardano’nun eşzamanlılık sorununu çözecektir.

Acardex ilk denetiminin raporunu yayınladı, güvenlik denetimi büyük ölçüde platformlarımızdaki her türlü güvenlik açığını ve çözümlerini kontrol ediyor, bu, platformumuzun her türlü saldırı, hack, DDOS, vb. . Bu, yatırımcılarımızın fonlarıyla birlikte platformumuzu ve itibarını korumak içindir.

Bu, Acardex’in kuruluşundan bu yana bizim ilk güvenlik denetimimizdir ve bilinen bir özel kripto güvenlik denetim firması tarafından yürütülmüştür.

Bu duyuru, proje başlatıldığında gelir. Tohum jetonu satışıbu yayının yazıldığı tarih itibarıyla satılan Tohum Satış Tahsisi için 150 milyon $ ACX jetonunun 90 milyondan fazlası ile.

Cardano’da bulunan jeton kimliği politikamız zaten basıldı ve dağıtıldı ve güvenli olduğu zaten onaylandı.

$ ACX kullanım durumları şunları içerir:

  • ADA’yı diğer Cardano Yerel Jetonları ile takas etme yeteneği
  • Oy verme ve platformun yönetimine katılma yeteneği
  • Swap ücretleri ve slipaj ücretleri gibi ücretlerin ödenmesi için kullanılır
  • Acardex’in herkese açık ve erişilebilir olan NFT merkezi olmayan pazarına katılma yeteneği (Geliştiricilerden oluşan ekibimiz, yılın üçüncü çeyreğine kadar Acardex ekosisteminin bir parçası olarak NFT pazarını da başlatmak için çok çalışıyor).
  • Acardex belirteci erken benimseyenlerin özel NFT Drop’larına erişmelerine, NFt’lerini listelemelerine, bir fiyat belirlemelerine ve varlıklarını bizim pazarımızda satmalarına izin verilecek.

ACX token tohum satışı

  • 1 ACX = 0,00125 ADA
  • -1 ADA = 800 ACX
  • Tohum Arzı: 150.000.000
  • Minimum Satın Alma: 300 ADA
  • Maksimum Alış: 30.000

Katılmak için Devam Eden Tohum Satışıkullanıcılar yalnızca Yoroi Cüzdan, Daedalus Cüzdan, Nami Cüzdan veya Adalite Cüzdan gibi Cardano yerel cüzdanlarını kullanmalıdır.

Kullanıcılar Tohum Satışına yalnızca web sitemiz üzerinden katılabilir: https://acardex.io/seed-sale.html

Acardex Hakkında

Acardex, AMM protokolü tarafından desteklenen merkezi olmayan bir değişim yaratmaya çalışan Cardano üzerine kurulmuş bir kripto projesidir. Amacı, son derece düşük oranlı ve sınır ötesi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen bir platform oluşturmaktır.

Telgraf: https://t.me/acardexcommunity

Twitter: https://twitter.com/_acardex

Orta: https://medium.com/@acardex

Şirket İletişim

İnternet sitesi: https://acardex.io/

Kişi Adı: Acardex

İletişim E-posta: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu