Kripto Para

Bashoswap, yerel tokeni $ BASH’ın özel satışını duyurdu

Cardano tabanlı bir proje olan Bashoswap, ekosistem yerel tokeni $ BASH’ın özel satışına başlarken yenilikçi özelliklerinin geliştirildiğini duyurdu.

Bashoswap, Cardano geliştiricileri ile ekosistemin ilk topluluk üyelerini birbirine bağlamaya yardımcı olmak için bir IDO başlatma paneli ve merkezi olmayan bir değişim platformu sağlamayı, havuzlanmış likiditeyi ve platforma çeşitli benzersiz özelliklerin eklenmesini sağlamayı amaçlıyor.

Bashoswap’ın temel özellikleri IDO başlatma paneli ve DEX platformudur. Bashoswap, Cardano ağında ölçeklenebilir bir IDO başlatma paneli başlatmayı planlıyor. Sonuç olarak, Bashoswap topluluğunun üyeleri, yüksek potansiyelli DeFi projelerine yatırım yapabilir ve ticaret yapabilir.

Bashoswap, yüksek gaz maliyetleri, yavaş işlem onay süreleri ve çakışan likidite nedeniyle çoğu kişinin Uniswap’ta token ticareti yapmaya çalışırken karşılaştığı zorlukları gözlemledi. Sonuç olarak ekosistem, son derece etkili merkezi olmayan çözümler oluşturmak için Cardano’nun ölçeklenebilirliğini kullanır.

Beyaz bültenine göre, Bashoswap’ın IDO fırlatma paneli, yenilikçi blok zinciri projelerine likidite sağlamaya yardımcı olacak ve onları özel ve tutkulu bir topluluğa bağlayarak fon toplamayı zorlaştıracak. Cardano zincirindeki Blockchain şirketlerinin başarısı için gerekli olan bir dizi güçlü DeFi teknolojisi gibi Cardano yerel jetonlarının Launchpad’de tam olarak destekleneceğini belirtmek de önemlidir.

Ayrıca, Bashoswap’ın teknik incelemesinde belirtildiği gibi, bashoswap projesinin hedeflerinden biri, yatırılan Cardano yerel jetonlarını ve ADA’yı AMM teknolojisini kullanarak sanal bir çiftte birleştirerek gerçekleştirilecek bir jeton takas protokolüne sahip olmaktır. Ayrıca, Likidite Sağlayıcılar, bir likidite / takas mekanizması aracılığıyla izinsiz token alışverişini desteklemek için en iyi LP ücretlerinden yararlanmak için bir havuz çifti seçebilecekler.

Tüm ekosistem, Bashoswap ekosisteminin yerel belirteci olan $ BASH tarafından desteklenmektedir. BASH belirteci ağda stake etme, çiftçilik ve yönetişim için kullanılacaktır. Yönetişim platformu, Bashoswap topluluğunun kritik iş kararlarını oylayarak ekosistemi yönetebileceği ve yönetebileceği şekilde yapılandırılmıştır.

Projenin şu anda erken benimseyenler ve topluluk üyeleri için özel satış beyaz listesini yürüttüğü belirtilmelidir. Özel satış sırasında Bashoswap, 100.000.000 BASH tokeni veya toplam BASH token arzının yaklaşık %20’sini çıkarmayı hedefliyor.

Özel satış beyaz listesine 1300’den fazla katılımcı kaydolduğundan, proje devam eden özel satış sırasında talep açısından önemli bir ivme kazanıyor gibi görünüyor.

Katılmak için özel satış ve Bash belirteçleri elde edinlütfen bu formu doldurun: https://bit.ly/3BubgvP.

Ayrıca web sitelerine de göz atabilirsiniz: https://bashoswap.finance/ daha fazla bilgi için.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu