Kripto Para

BAYC’nin son çabaları, sıkıntılı günlük hacmini, satış istatistiklerini kurtarmaya yardımcı olabilir mi?

Ukrayna’nın kripto kitle fonlaması, resmi resmi Twitter hesabının ardından 26 Şubat 2022’de başladı. ilan edildi kripto bağışları. O zamandan beri, tek başına 88 milyon doların üzerinde bağış aldı.

Bu listeye katılmak

DAO’lardan memecoin sahiplerine ve NFT koleksiyonlarına kadar Web3 toplulukları, Ukrayna’nın yardım çabalarına katkıda bulunmaya odaklanan projeleri ve girişimleri duyurdular. Şimdi, topluluk üyelerinin katkılarından ilham alan Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu, savaşın parçaladığı ülkeye yardım eli uzatan en son koleksiyon.

9 Mart’ta Ukrayna’nın resmi Ethereum’una 1 milyon dolar bağışladı cüzdan adresi. Etherscan işlem bağlantısına göre, bu nedenle 388.999 ETH (1 milyon doların biraz üzerinde) gönderdi.

BAYC, 50 ETH’nin üzerinde taban fiyata veya NFT başına minimum “şimdi satın al” fiyatına ulaşan ilk NFT koleksiyonları arasındaydı. OpenSea’nın tüm zamanlara dayalı pazaryeri sıralamasının ikinci en büyük NFT koleksiyonudur.

Kaynak: OpenSea

Egemenliği göz önüne alındığında, Eminem, Steph Curry, Jimmy Fallon, vb. Gibi ünlüler. geç koleksiyonuna “aped”. Hatta ikincil satışlarda 417.000 ETH (1 milyar dolar) üzerinde kayıt yaptı. OurNetwork haber bülteni ayrıca, toplam işlem hacmi 1,3 milyar doları aşan Bored Ape NFT’leri hakkında bazı ürkütücü bilgiler de ortaya koydu.

Her şey iyi ve kötü değil mi?

Son zamanlarda, Bored Ape Yat Kulübü, sayılarının yanı sıra nedenlerle de haberlerde trend oldu. Son araştırmalar, kurucularının anonimliği hakkında bazı ciddi soruları gündeme getirdi. kabul “kafa karıştırıcı” olmak.

Bu anonimlik kaybı, Bored Apes’in Mart 2022’deki yatırım getirisini etkileyecek mi? Eh, açıkça yaptı.

Defi Llama’ya göre Bored Ape Yacht Club’ın günlük hacmi 30 Ocak’tan beri düşüyor. Basın zamanında, BAYC’nin günlük hacmi 279.4 ETH idi. Bu ~ %65’lik bir düşüştü. Satış rakamları da 30 günlük bir süre boyunca sürekli bir düşüş gördü.

Kaynak: OpenSea

Hatta 90 günlük süreçte bile benzer bir düşüş trendi yaşandı.

Söylemeye gerek yok, BAYC için harika bir zaman olmadı. Buna rağmen, topluluktaki birçok kişi, projelerin son bağışlarının, yönetim kurulu genelinde daha iyi yatırımcı duyarlılığı için katalizör olabileceğini umuyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu