Kripto Para

Bitcoin için ‘başka bir bacak’, yükseldiğini veya düştüğünü görebilir …

Haftaya sağlam bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Bitcoin’in rallisi nihayet soğudu. BTC’nin fiyatı, haftalık grafiklerde, basın zamanında %24 artışla 43.500 $’da konsolide oldu. 24 Şubat’ta düşmesine rağmen, kripto piyasasının o zamandan beri toparlanması etkileyici. Öyle olsa bile, Bitcoin için önünüzdeki yol kolay görünmüyor.

Pro’ya dönüşen yeni başlayanlar

İnternet girişimcisi Lex Moskovski’ye göre Bitcoin birikimi Şubat ayı sonlarında başladı. Bilgileri onun hakkında paylaşıyor twitter sayfası 1 Mart’ta yönetici, görüşlerini desteklemek için Glassnode’dan veriler ekledi.

Aşağıdaki tabloya göre, birikim cüzdanları tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve 570 bin seviyesinin biraz altında kaldı.

Kaynak: cam düğüm

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju da aynı anlatıyı öne sürdü.

Ona göre, son HODLer’lar varlık fiyatlarını listelerde yukarı itmede önemli bir rol oynuyorlar.

Kaynak: heyecan

o tweet attı,

“Geçen yıl katılan yeni başlayanlar, uzun vadeli sahiplere dönüşüyor. 6 aylık + eski BTC için piyasa değeri şimdi %52’yi alıyor. Döngüsel tepede %13 idi. Acemiler bir sonraki döngüde diğer acemileri bekleyeceğinden, bir önceki düşük seviyeye (28 bin dolar) ulaşması pek olası değil. ”

Bitcoin gerçekten de Crypto-Twitter’da çok fazla yükseliş hissi gördü. Örneğin, bir analist (@TAanalyst), Bitcoin’in sergilendi bir “Ters 1-2-3-4-5-Covid-6” kalıbı. Bunu kullanarak, BTC’nin bu yıl Temmuz ayı sonuna kadar 90.000 dolar seviyesine ulaştığını söyledi.

Glassnode’a göre, fiyat artışı oldu yeni adresler oluşturan büyük bir WBTC sorumlusuna. Geleneksel olarak büyük bir satın alma sinyali olarak kabul edilen balina birikiminin aksine.

Her şey iyi kötü değil mi?

InTheMoneyStocks Baş Piyasa Stratejisti Gareth Soloway’e göre, BTC’nin daha düşük fiyatlara sahip tarihi hala geçerli olabilir. Bitcoin’in orta vadede daha da düşebileceğini söyledi. Kıdemli tüccar 1 Mart’ta Kitco News ile yaptığı röportajda şunları paylaştı:

“Bence daha büyük bir ayı döngüsünün içindeyiz. Evet, sonunda 20.000 dolara kadar inen bir başka ayağı göreceğimize inanıyorum.”

İnkar edilemez bir şekilde, Bitcoin’in bu yolculukta birçok direnç seviyesiyle karşılaşması muhtemeldir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu