Kripto Para

Cardano: Yeni adresler %167 arttı, bu ADA sahipleri için bir yükseliş borazanlığı gibi mi geliyor?

Cardano yıllar içinde büyük kazanımlar elde etti. Genç ve dinamik kripto para birimi 2021’de %700’den fazla arttı. Yatırımcılar blok zinciri ağının hızı, enerji verimliliği ve mevcut ve potansiyel kullanımları konusunda heyecanlandılar. Ancak eğim 2022’de ilerlemeyi bırakmadı.

Zincir üstü aktivite

Cardano, yeni adreslerin %167 oranında artmasıyla zincir içi aktivitede büyük bir artış kaydetti. Tanınmış bir kripto analisti Ali Martinez, bu gelişmeyi 17 Şubat’ta tweetledi. Analist, zincir içi aktivitedeki önemli artışı vurguladı. İlginç bir şekilde, ADA ağında oluşturulan yeni günlük adreslerin sayısı %167 artarak 112.5K adrese ulaştı. Martinez, katma Bu anlatıyı tamamlayacak bir çizelge.

Kaynak: heyecan

Analiste göre, bu metrikteki sürekli bir artış, Cardano için fiyat oynaklığında bir artışa işaret edebilir. Bunun dışında Messari’ye göre Cardano neredeyse vardı Son 24 saatte zincirleme aktivitede 18 milyar dolar. Amiral gemisi platform, işlem etkinliği açısından en üst sırada yer aldı. Böylece Ethereum’u geride bırakıyor. İşlem hacmine göre Cardano, Ethereum’u 15.06 milyar dolar ile geride bırakırken, ikincisi 24 saatlik 6.71 milyar dolarlık hacim kaydetti.

Kaynak: Messari

Daha önce bildirildiği gibi, ADA çoğu işlem etkinliği için Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktı (son 24 saat içinde düzeltilmiş işlem hacmi). Bunu söyledikten sonra, Cardano’nun ADA’sının daha gidecek çok yolu vardı. ADA, %1,8 fiyat düzeltmesi ile 1,4 dolardan işlem gördüğü için 7 numaralı en büyük token bir kez daha gerilemeye maruz kaldı.

Aslında, IntoTheBlock’a göre, ADA HODLer’ların yaklaşık %76’sı zarardaydı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu