Kripto Para

Chainlink, VeChain, Sushi Fiyat Analizi: 21 Şubat

Bitcoin 39.000 dolarlık direncine meydan okumaya devam ederken Chainlink, Kontrol Noktasını devirmeye çalışırken 24 saatlik %4,4’lük bir artış kaydetti. Ayrıca, geri çekilme aşaması VeChain’i 20-50-200 SMA’sının altına çekti. VeChain ve Sushi’nin kısa vadeli teknikleri düşüş eğilimi gösterdi ancak alıcılar baskı yapmaya devam ederken yükseliş umutlarını canlı tuttu.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USDT

Boğaların hayati 25,75 dolar seviyesini kaybetmesinin ardından satış baskısı arttı.

Sonuç olarak, LINK 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine geriledi. Bununla birlikte, alt yükseliş kanalında (beyaz) %44’ün üzerinde kazanç kaydettiği için boğalar nihayet 13.96 $ işaretinde göründü.

Son on gün içinde, LINK desenli bir kırılma gördü ve 15 dolar bölgesinin yakınında çok önemli Kontrol Noktasını (kırmızı) kaybetti. Bu seviye aynı zamanda 20 SMA’ya (camgöbeği) denk geldi. Bu seviyenin üzerindeki herhangi bir kapanış, 16.8 dolar işaretine doğru bir restest yapabilir.

Basın zamanında, LINK 15.21 dolardan işlem gördü. 35 desteği birden çok kez test ettikten sonra, RSI 45 seviyesinin üzerinde canlandı. güçlü bir toparlanmanın önünü açmak için hala orta çizgiyi devirmek gerekiyordu. Yanında süper trend satıcılar lehine kırmızı sinyaller vermeye devam etti.

VeChain (VET)

Kaynak: TradingView, VET / USDT

24 Ocak’ta 11 ayın en düşük seviyesini gördüğünden beri VET, 8 Şubat’ta 0.069 dolarlık direnci test ederken %58.1’lik bir toparlanma gördü. Son birkaç gün içinde VET, 4 saatlik grafiğinde düşen bir kama (beyaz) oluşturdu.

Şimdi, boğalar, kamanın üst trend çizgisini test etmeyi zor buldu. Daha fazla geri çekilme, olası bir geri dönüş öncesinde 0,049 dolar yakınında bir test görmeye devam edecek.

Basın zamanında, VET kendi değerinin altında işlem gördü. 20-50-200 SMA 0.051 dolardan. bu RSI düşüş trendini aşırı satım bölgesinden kırdı. Şimdi, herhangi bir toparlanma şansını ilerletmek için 40 işaretinin üzerinde sürekli bir kapanış bulmayı hedefliyordu. Ayrıca AO artan satın alma etkisini yansıttı, ancak yine de dengesini geçmek için mücadele etti.

SUŞİ

Kaynak: TradingView, SUSHI / USDT

8 Şubat’tan bu yana SUSHI, 4 saatlik grafiğinde iki aşağı kanalda (beyaz) geri çekildi ve 20-EMA (kırmızı) desteğinden dirence kadar. Böylece, SUSHI sadece son 13 günde yaklaşık %30’luk bir geri çekilme kaydetti.

Bu yörünge, artan düşüş gücünü doğruladı. Şimdi, 20 EMA’nın üzerindeki herhangi bir kapanış, güçlü bir kırılma olasılığını teyit edecektir.

Basın zamanında, SUSHI 3.743 dolardan işlem görüyordu. bu RSI iyileşti ama yine de 42 engeli geçemedi. Son gündeki 11 puanlık artışın ardından hala satıcılar lehine çarpıştı. Üstelik, hatta CMF hafif bir düşüş eğilimi göstererek yarım çizginin altına geriledi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu