Kripto Para

dalgalanma SEC: Davayla ilgili son güncellemeler XRP için potansiyel bir kazanıma işaret ediyor

“SEC’in Önergesi, Mahkeme’nin önceki brifingine ilişkin emrinden memnun olmadığı için, yeniden yapılanmaya yönelik uygunsuz bir girişimdir. Yeniden değerlendirme için zorlu standardın burada karşılandığı iddiası yok. ”

Yaklaşık bir yıldır yoğun bir şekilde dava açılan SEC, aynı davaya (soruna) dikkat çekti. Ancak, bu sefer yeni bir teoriye dayanıyordu – “elbette tersine çevrilerek”. James. K Filan, ünlü bir avukat tekrarlandı Twitter’da bu olaya ışık tutan bu gelişme. Ripple’ın yanıtına biraz yetki vermek için Filan dedim“BAM”.

Aslında Davacı, Finans Kurumu Eski Direktörü William Hinman’ın yeminli beyanını içeren önceki dosyalamayı görmezden geldi. Hinman’ın Konuşmasının konuşmacının “kişisel görüşlerini” ifade ettiğini ileri sürmüştür. Ve sonra aniden bu anlatıyı değiştirdi. Şimdi, konuşma “Kurum Finansmanı Bölümü içindeki bir politika sürecinin doruk noktası ve yansımasıydı”.

Her ne kadar durum buysa, bu davadaki bir başka ünlü olan John Deaton, tartıştı aşağıdaki,

Bununla birlikte, önerge (SEC’in yanıtı), “SEC, mahkemenin gözden kaçırdığı hiçbir kontrol edici yasa veya gerçek tanımlamadığı” için reddedilmelidir.

Ayrıca, SEC’in yukarıda tartışıldığı gibi iptali, yeniden değerlendirmeyi haklı çıkarmadı.

Diyeceğim şey şu ki

Ripple’ın yukarıdaki yanıtı, Crypto Twitter’da epeyce tepki uyandırdı. Yakın akraba bir avukat olan Jeremy Hogan, mücadelenin hayal kırıklığına uğratmadığını belirtti. Tweet okundu,

Twitter’da bir takipçi daha iddia etti:

“Ne kadar sürdüğü umurlarında değil. Vergi mükelleflerinin parasıyla ödeniyor ve yolsuz aktörler artık orada çalışmıyor. Bu dava, genç SEC avukatları için harika bir uygulama ve harika bir öğrenme deneyimi. ”

Özellikle, 6. en büyük token olan XRP, fiyat hareketinde aynı yükselişi gösterdi. XRP, basın zamanında, 24 saat içinde %11’lik bir artışla 0,7 dolardan işlem gördü. Merakla, bu bir soruya yol açar: XRP topluluğu burada potansiyel bir kazanç mı seziyor?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu