Kripto Para

Flickto, Delinquent Nation’da %10 hisse ile medya alanındaki ilk satın alımını duyurdu

Flickto en kardano Medya İnkübatörü ilkini duyurdu satın alman 2022’de, yeterince temsil edilmeyen topluluklardan içerik oluşturucuları güçlendirerek medya endüstrisindeki kampanyasını başlatıyor. Yaratıcıya tam bir sanatsal özgürlük vermek ve topluluklarına kendilerini en çok ilgilendiren içeriği tüketmeleri için kontrol vermek için Hollywood’un gerçek hikayeler için çerez kesici konveyör bandından uzaklaşmak amacıyla.

suçlu millet

  • Delinquent Nation, Podcast’ler, Belgeseller ve Araştırmacı gazetecilik yoluyla Hapishaneden Ayrılanların zihniyetine derinlemesine daldığı düşündürücü röportajlarıyla eski suçluların algısını değiştirmeye yardımcı olan bir prodüksiyon şirketi, içerik yaratıcısı ve etkileyicidir.
  • Londra merkezli içerik oluşturucu, Platformunun büyümesinde 2 milyondan fazla görüntülemeye ve 22 bin + aboneye ulaşan adımlar gördü.

Ortaklık anlaşması aracılığıyla, Delinquent Nation, hapishaneden ayrılanlar hakkındaki anlatıyı değiştirmek ve Hapishane Reformunu teşvik etmek için çalışacağı, tarafsız, filtresiz içerik üretmeye devam edeceği Prodüksiyon Şirketinin kuruluşunu duyurdu. Flickto ile olan stratejik ortaklık, kurucu David Navarro’ya sektörde başarılı olmak için gerekli araçları, uzaydaki trendler konusunda danışmanlık ve Suçlu Milleti Flickto’nun artan sayıda delegesine genişletmek için pazarlama çabalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda Merkezi Olmayan Medya misyon.

Ne bekleyebileceğinizi

Ortaklık yoluyla gelecek yıl boyunca, her iki şirket de Podcast’ler aracılığıyla daha fazla çapraz işbirliği göreceklerini, Delinquent Nation topluluğuna Blockchain ve DeMe hakkında ve Flickto delegeleri için hapishane reformunun mevcut önemini ortaya çıkaracak ve öğretecek özel özellikli içerik göreceklerini belirtti.

“Deliquent Nation’ın medya inkübatörümüze katıldığını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Suçlu Millet, yeterince temsil edilmeyen, çok uzun bir süre daha az olarak etiketlenmiş bir topluluk hakkındaki hikayeyi dünyaya duyurmak için gereken sestir, oysa aslında paylaşacakları ve başka bir yaprağı devirme ve varlık olma yolculuğunu paylaşmak ve göstermek için inanılmaz hayat derslerine sahiptirler. toplumun gençliğinin ihtiyaç duyduğu değişim, David Navarro’nun algıları değiştirmeye olan inancının, platformunun büyümesine yardımcı olmayı görevimiz haline getirdiğini hissettik ‘Kam Steven’ın Kurucu Ortağı

Flickto hakkında

Flickto bir medya kuluçka makinesidir Cardano Proof of Stake mekanizmasını kullanır. Cardano’nun ISPO modeli aracılığıyla tüm içerik oluşturucular için yeni bir finansman türü sunmayı amaçlıyoruz. İlgilenenler bu modeli kullanarak [FLICK] proje ADA’larını [FLICK] havuz. Havuzumuzdan aktarılan fonlar aracılığıyla, içerik oluşturuculara yaşam boyu hırslarını gerçekleştirme arayışlarında fon sağlamayı amaçlıyoruz.

Amacımız, oluşturulacak ve dağıtılacak yeni nesil içeriği güçlendirmektir. Cardano’nun ISPO modeli, projemizle ilgilenenlerden mümkün olduğunca fazla fon toplamamıza izin verirken, dağıtım için sunulmasını istedikleri içerik üzerinde oy kullanmalarına izin verecek.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu