Kripto Para

Flickto: İngiltere merkezli başlangıç, medyanın kontrolünü topluluğa geri veren uygulamayı başlattı

İngiltere merkezli girişim, Flickto Hem blok zinciri platformu Cardano’da onlarla birlikte olan topluluğu hem de projelerini sunan içerik oluşturucuları güçlendirerek medya alanında devrim yapmak istiyor.

Flickto, delegelerin sevdiği her şeyi almak istedi. Cardano platformu ancak en çok ilgilendikleri projelere oy vermelerine ve pasif gelir elde etmelerine izin vererek ek bir amaç duygusu ile.

Medya endüstrisi mükemmel olmaktan çok uzak ve son birkaç yılda tüketiciler medya alanının sahip olduğu gücü gerçekten fark ettiler. Tüketiciler, türün yanı sıra gördükleri medya türü için seçimde yüksek düzeyde eşitsizlik ve çeşitlilik eksikliği konusunda daha bilinçli hale geliyor.

Flickto bunu değiştirmek için bakacaktır Kurucu Ortak ve CTO Rob Knight Bir girişim olarak büyümelerinde temel bir ideoloji olan ‘Merkezi Olmayan Medya’ ifadesini kullanarak, oy verme fikriyle medya endüstrisini demokratikleştiriyor ve topluluğun tükettikleri üzerinde gerçek kontrole sahip olduğu ve yaratıcıların hayır. artık moda olana uymak, tutkulu oldukları hikayeleri anlatmak, anlamlı medya yaratmak ve nihayetinde medya endüstrisinin tasarımdan dağıtıma kadar olan tüm süreçleri hakkında eğitim almak zorundalar.

21 Şubat 2022 Pazartesi günü, Flickto, AMA’da barındırılıyor, platform için tel kafes tartışılıyor. Flickto, flickto ile ilgilenen ve platformu kullanan toplulukları için farklı yolculuklar yaratmak istediklerini belirtti.

Yukarıda gösterildiği gibi, platformun ana özelliklerinden biri, kullanıcıların ne kadar Flick biriktirdiklerini ve ADA’daki karşılık gelen değerini görebilmeleridir. Flick bir ‘Fayda belirteci’ olduğundan, Yetki Verenlerin Flickto’ya proje gönderen tomurcuklanan yaratıcıların projelerini finanse etmek için kullanılacak oylama turları sırasında Flick’lerini çalıştırmaları teşvik edilir.

Platform kullanıcıları, sahibi için gerçek dünya ve ölçülebilir değer taşıyacak olan ‘Utility NFT’lerini takas edip satın alabileceklerdir. Bu, Flickto’nun ürettiği içerikte özel erişim ve görünme şansı şeklinde olacaktır. Flickto’nun önemine yaptığı vurgu göz önüne alındığında, toplumNFT’ler ayrıca sahiplerine hem Kripto hem de Medya endüstrileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaynaklara erişim ve indirim sağlayacak ve son olarak, sahipleri kısmen IP sahipliğine sahip oldukları için pasif bir gelir elde edebilecekler.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu