Kripto Para

Kâr bekleyen Gala yatırımcıları, bu seviyenin onlar için çok önemli olduğunu bilmeli.

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Son birkaç gün içinde, Bitcoin 45.2 bin dolar civarında bir ret ile karşılaştı ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde 39.1 bin dolardan işlem gördü. Gala da 0,275 dolara doğru itmişti ancak bu seviyede ret ile karşı karşıya kaldı. İlginç bir şekilde bu, Şubat ayının ikinci ve üçüncü haftasındaki düşüş trendinde Gala için en düşük seviyelerden birine işaret eden aynı seviyeydi. Mağazada daha dezavantajlı mıydı?

GALA – 1H

Kaynak: TradingView’de GALA / USDT

Grafiklerde, geçen hafta GALA, talep arayışında 0,224 dolarlık alana geri çekilmeden önce 0,192 dolardan 0,26 dolara tırmandı. Mart ayının başlarında GALA’nın yükseliş piyasası yapısını sürdürdüğü ve 0,27 doları geçtiği, ancak 0,275 doların en yüksek seviyeleri boğaların ilerlemesini reddettiği ortaya çıktı.

0.192 dolardan 0.276 dolara hareket temel alınarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (sarı) çizildi. 0,224 dolar ve 0,21 dolar seviyelerinin bu hareketin %61,8 ve %78,6 geri çekilme seviyeleri olduğu gösterildi.

Bu nedenle, bu alanlarda bir miktar talep ve geçici bir rahatlama beklesek de, daha fazla düşüş olması muhtemel olabilir. Birkaç gün önce talep olarak hareket eden 0,224 dolar seviyesi, son saatlerde arza çevrildi.

Akılcı

Boğalar kontrol için savaşırken Gala fiyatı önemli bir seviyede kaldı

Kaynak: TradingView’de GALA / USDT

RSI, kısa vadeli azalan bir trend çizgisinin (beyaz) üzerine çıkamadı ve 39.9’da kaldı, bu da düşüş momentumunun bir kez daha güçlü olduğunu gösterdi.

CVD, son birkaç günde istikrarlı bir satış hacmi gördüğünü gösterdi, bu da düşüş trendinin ayakta durması gereken ayakları olduğu anlamına geliyordu. GALA için bir dezavantaj daha görülebilir, özellikle Bitcoin 38 bin – 39 bin dolarlık alanı tutamazsa.

Çözüm

Grafikler, 0.24 $ ‘ın dirence çevrildiği için GALA için daha fazla düşüşün muhtemel olduğunu gösterdi. Güneyde talep 0,21 dolar ve 0,192 dolar seviyelerine ulaşabilir. 0,256 $ dirence çevrildiğinde kısa vadeli piyasa yapısı düşüşe geçti, dolayısıyla kısa vadeli görünüm düşüş eğiliminde kaldı.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu