Kripto Para

Maticrace.Com: Polygon SmartChain’i sarsan yüksek verimli kripto yatırım DApp’i

Yüksek verimli çiftçilik DApp Maticrace, yatırımcılara büyük getiriler getiriyor. Kripto piyasası, uzun bir ayı piyasası olması beklenen duruma girerken, yatırımcıların fırtınayı atlatmak için güvenli bir sığınağa ihtiyacı olacak ve Maticrace.com bu güvenli limanı sunuyor. Yatırımlara günlük %17’ye varan getiri sağlamak, yatırımcılara kripto paralarından istikrarlı bir pasif gelir elde etmenin bir yolunu sunar.

Kripto sahipleri, Matic’lerine 7 gün ila 30 gün arasında yatırım yapmayı seçebilirler. Kullanıcılar, Matic yatırımlarının günlük getirilerini istedikleri zaman geri çekebilirler. Polygon Smart Chain’de en yüksek getiriye sahip DApp’lerden biridir. Kullanıcıların Matic’lerinden elde ettikleri getirilerle geçinmelerini sağlayan yüksek verimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) çiftçilik protokolü.

Akıllı sözleşme, projeye onay damgasını veren önde gelen akıllı sözleşme denetim firması Haze crypto & Tech Audit tarafından denetlenir. Bu vazgeçilmiş bir sözleşmedir ve kod değiştirilemez, yani değiştirilemez veya düzenlenemez.

Kullanıcıların bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşme ile doğrudan etkileşime girmesini sağlayan ve herhangi bir büyük taraf tarafından kontrol edilemeyen, hükümetlerin veya bankaların erişiminden uzaklaştıran güvenilmez bir uygulamadır.

Maticrace, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için küresel bir App Store olan DappRadar tarafından incelendi ve listelendi. Kullanıcıların, yüksek verimli tarım DApp için etkileyici bir geçmiş performansı gösteren uygulamaların performansını izlemelerine olanak tanır.

Maticrace ile yatırımcılara boğa ve ayı piyasaları aracılığıyla tutarlı getiriler garanti edilir. Uzun vadede elde tutmayı planlayan kullanıcılar için piyasadan çıkmak ve kripto varlıklarını çoğaltmak için mükemmel bir yoldur.

Matic Race Nasıl Kullanılır

Matic Race’i kullanmak basit bir işlemdir. Birkaç basit adımla Matic’inize yatırım yapmaya ve istediğiniz zaman çekilebilecek günlük getiriler elde etmeye başlayabilirsiniz.

Cüzdan Oluştur

İlk adım, Metamask, TrustWallet, WalletConnect veya Polygon Smart Chain’i destekleyen herhangi bir cüzdan ile bir cüzdan oluşturmaktır. Açıldıktan sonra ekleyin

Çokgen Akıllı Zinciri ağa bağlayın.

Matic’i Aktarın ve Cüzdana Bağlayın

Bir sonraki adım, Matic’i cüzdan adresinize aktarmaktır. Kullanıcılar mevcut Maticlerini kullanabilir veya Matic satın alabilirler. Bundan sonra, web sitesinin üst kısmındaki “Bağlan +” düğmesine tıklayın.

Yatırım Süresi Seçin ve Para Yatırın

Cüzdan başarıyla bağlandıktan sonra aşağı kaydırın ve yatırım yapılacak gün sayısını ve yatırım yapılacak Matic miktarını seçin. “Yatırım” ı tıklayın. Cüzdanınıza para yatırma işleminizi onaylayacağınız bir pencere açılacaktır.

Temettüler Nasıl Hesaplanır?

Temettüler, kullanıcı tarafından seçilen süreye göre hesaplanır. En düşük yedi gündür ve bu da %119’luk bir getiri sağlar. Bu temettüler her saniye hesaplanır ve ödenir. Yatırımcılar, yatırımın süresini beklemeyi veya “Çek” düğmesini tıklayarak temettülerini çekmeyi seçebilirler. Çekilen Matic otomatik olarak cüzdana aktarılır.

MaticRace Tavsiyesiyle Kripto Kazanın

Matic Race ayrıca, yönlendirilen cüzdandan yatırılan miktarın %5’ine kadar ödeme yapan bir yönlendirme sistemi sunar. Bu, yatırımcıların her bir yönlendirme seviyesi için bir yüzde aldıkları için pasif gelir elde etmelerinin başka bir yoludur. Ne kadar çok referans o kadar çok kazanç.

Resmi internet sitesi: https://matrace.com

Matik Sözleşme: https://polygonscan.com/address/0xcfbe62371b805e2bffd3ee5e1cc22fbc07e7a654

BNBRace Denetimi

Haze Denetim Raporu

https://hazecrypto.net/audit/maticrace

Teknik Denetim Raporu

https://github.com/Tech-Audit/Smart-Contract-Audits/blob/main/TECHAUDIT_MATICRACE.pdf

Hava Durumu Radarı İzleyin

Telgraf

https://t.me/matematik yarışı

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu